Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az autótolvajok gyilkosok is,...

Az autótolvajok gyilkosok is, vagy csak az autó kell nekik?

Figyelt kérdés

Úgy értem :


Csaj vagyok és valószínűleg parás.

Nem is ez a lényeg.Van egy kis Audi TT Coupe-m,nemrég vettem, a héten lesz a teljes Pajzs-védelmi rendszer beszereltetve.Emiatt nagyon nem is aggódom,mert gyakorlatilag így az autó ellophatatlan lesz,továbbá inkább fizetek plusz havi díjat is,csakhogy a folyamatos figyelve legyen.



Viszont..tegyük fel, hogy elmegyek egy bevásárló központba.Ez idő alatt valahogy bejutnak az utastérbe..oké..rájönnek,hogy Pajzs-os a dolog,mert nem tudják elvinni...ahhoz meg ugye a motorháztetőt kellene feltépni,de azt sem tudják,mert nem lehet.Közben persze üvölt a riasztó hangja, és a fénye is villog ezerrel.

Mi van, ha akkor inkább megvárják, míg visszatérek, majd fegyvert/kést, miegymást nekem szegeznek, kényszerítve arra, hogy beszálljak és velem együtt ők is, így van kocsi és ha már mondjuk ott vagyok, akkor előbb megerőszakolnak, majd megölnek.



Meddig képesek a tolvajok elmenni?



Vagy túlkomplikálom ? :)



Köszi


2017. nov. 2. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kellene pár testőr is nem?
2017. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire paranoiás vagy, ne vegyél ilyen drága autót. Nagyon kicsi az esélye, hogy ilyesmi történik, a tolvajok könnyű zsákmányt akarnak, nem fognak megtámadni egy bekamerázott bevásárlóközpont parkolójában.
2017. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ülj be az autódba ès keress fel egy szakembert, mert ennyire rettegni nem normàlis.
2017. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Közben persze üvölt a riasztó hangja, és a fénye is villog ezerrel.

Mi van, ha akkor inkább megvárják, míg visszatérek, majd fegyvert/kést, miegymást nekem szegeznek..."


Igen, a visító, villogó autóban ülnek majd és várnak rád. Feltűnésmentesen.


A módszer, amit leírtál, az meg főleg célzott emberrablásoknál van, nem autólopásoknál. Aki autótolvaj, az látni se akarja a tulajt, nemhogy autókázni vele.

2017. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

esküszöm, hogy megnyugtattatok :)

A nők hajlamosak kombinálni,úgy néz ki :(

De nincs pasim,aki megvédjen, meg akitől megkérdezzem,

úgyhogy ezért kiírtam.

2017. nov. 2. 09:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Hétköznap amúgy normális vagy?
2017. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

végülis mihez képest :)

(amúgy igen)

2017. nov. 2. 09:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Remek nyílpuskákat lehet kapni, és egy távcsövessel már messzebbről is ki tudnád lőni az autótolvajokat.:)
2017. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jajj,tényleg ilyen idióta kérdést írtam ki ?:(
2017. nov. 2. 10:10
 10/19 A kérdező kommentje:
végülis egy sokkoló is jól jönne :)
2017. nov. 2. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!