Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instant telekocsi, beülnél...

Instant telekocsi, beülnél mellém egy útra? F

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hosszabb útra megyek, unatkoznék közben, mert senkivel sem tudnék beszélgetni. Ám útközben látok a buszmegállóban valakit. Mondjuk téged. Megállok, megkérdezem, hová mész, hátha el tudlak vinni egy darabon. Ha meggyőzlek arról, hogy mindezt hátsó szándék nélkül és ingyen, beülnél mellém? Magyarország egyik népautójából egy közepesen rossz állapotban lévő gépjármű. Tisztán és karban van tartva, de nem az a kifejezett prémiumkategória.

2017. okt. 16. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán. Volt már ilyen.
2017. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már győzködni kell valakit mert nem értesz az elutasításból, az már régen rossz. Erőszakosnak fogsz tűnni, onnantól meg tudod ki ülne be egy ilyen vadidegen mellé... És nem a márkáról meg koszról van szó, hanem ahogy előadod magad.
2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nőként kizárt, hogy beszálljak egy idegen férfi kocsijába! 90%, hogy nemi erőszak, emberrablás, gyilkosság vagy valami hasonló lenne a vége.
2017. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én simán, kösz. Az a kérdés, hogy TE valóban szeretnéd e, hogy beüljek melléd. 187 cm/110 kiló vagyok, és szénné tetoválva.
2017. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha nem ülnék be random idegen mellé, egy csilivili BMW-be se, szóval nem autófüggő. Ott a busz, vagy a vonat, vagy az ellenőrzött telekocsik, ha már autó.
2017. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztosan nem, tűnhetsz bármilyen szimpatikusnak.

Hallgass rádiót.

2017. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy beülnék. És ez nem autótipus kérdés.

Nem tudom milyen sofőr vagy. Még az ismerőseim közül se ülök be mindenki mellé. Nagyobb biztonságban érzem magam buszon...

2017. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőként kizárt hogy idegen férfi kocsijába beüljek
2017. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A mai világban már biztosan nem. Sosem tudhatom, hogy mi lesz a következő lépés és valószínű a mellettem várakozók között nem is érteném, hogy miért éppen engem, 27 éves fiatal és annyira nem ronda nőt néztél ki, miért nem Gizi nénit, vagy Béla bácsit vinnéd haza, mert éppen egy irányba tartotok!?
2017. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6 - Viszonylag kicsi autó, nem férsz be. Esetleg úgy, mint a videóban, viszont ebben a tető akadályoz meg, ugyanis ennél az autónál van. [link]

#9 - Talán azért téged néztelek ki, mert én is 27 éves vagyok. Béla bácsi büdös, Gizi néni meg csattogtatja a fogait és állandóan bezzeg az én időmben történeteket mesél. :D

2017. okt. 16. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!