Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről vlogoljak? Mire vagytok...

Miről vlogoljak? Mire vagytok kiváncsiak?

Figyelt kérdés
Szeretnék vlogolni de nem tudom milyen témában. Ami mostanában nagyon megy az a gasztronómia, fitness, egészséges életmód, gamer videók stb. Valami egyszerűt szeretnék amiben nem kell sokat szerepelni és könnyű megcsinálni de mégis egy jó időtöltés legyen. Ti milyen témákra lennétek kiváncsiak?
2017. nov. 2. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Keresztény élet és mindennapok
2017. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg ha semmi egyedit nem tudsz alkotni, vagy semmi ötleted egy témával kapcsolatban, akkor eszedbe se jusson.
2017. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nincs egyedi ötleted, akkor inkább keress más tevékenységet.
2017. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy rengeteg ötletem van csak nem tudom mibe kezdjek bele. Különösebben nincs kedvenc dolgom amivel szoktam foglalkozni, én egy univerzális ember vagyok akit minden érdekel.
2017. nov. 2. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:

akkor programozás, fejlessz játékot, vagy valami hasznos progit és arról

vagy keress valami érdekes témát és arról

2017. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Firedoom ***** válasza:
100%
Kovacsolj kardokat hazilag es egy nezod mindenkepp lesz
2017. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha livestreamben belógnál orosz és amerikai katonai bázisokra (lehetőleg tradícionális muszlim ruhában), az király lenne. Ha ezt nem teszed meg a nézőidért el se kezdd. :( :DD
2017. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

nekem az a tapasztalatom, hogy ez inkább személyiségfüggő. én is követek Youtube-on vlogokat, azok a (vegán) életmódhoz, egészséges élethez kapcsolódnak, bár én magam nem vagyok vega, de érdekel ez a téma. ezek a vlogok az élet minden területét érintik, kezdve a mit ettem ma típusú videóktól a sminkelésen át egy rendezvény bemutatásáig. sokszor azért nézek egy vlogot, mert számomra érdekes a készítő életszemlélete, felfogása, hozzáállása a dolgokhoz.

24/L

2017. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a csillagászat jutott eszembe, valahogy úgy képzelem el, hogy mindig az adott friss felfedezésekről vlogolsz, elmondod a véleményed a teoriákról valami kis rajzot is csinálsz mellé esetleg,stb.

Engem ez érdekelne ha már megkérdezted, bár ezzel valószínűleg nem fogsz befutni, ez nem populáris téma és nehezen fogyasztható. Ha sikeres akarsz lenni akkor népszerű témát kell választanod és jól kell eladnod magad, ki kell elégítened a fogyasztói igényeket és politikailg korrektnek kell lenned, na mindegy sok sikert! 😳✌🏻

2017. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogsz tudni olyasmit találni amit mások ne csinálnának még elegen.

Egyszerűen a mai világban minden harmadik fiatal videózni akar, mert olyan menő dolognak tartják, aztán csak szaporodnak mint a gomba, de 99,9%-uk csak egy unalmas, illetve unatkozo gyerek.

2017. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!