Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul? Vagy...

Jogosan esik rosszul? Vagy tényleg csak kiváncsiak az emberek.

Figyelt kérdés
Aknéval küzdöttem fiatalabb koromban, már kb kinőttem. Néha jelenik meg egy egy agresszivabb gyulladás, lila dudor de már ritkán, csak annyi hogy sokáig tart mire elmulik. Eltakarom púderrel. De igy is látszik. Zavar, amikor az emberek kérdezik, hogy "neked ez mi itt?". A régi hegekre is megkérdezik. Mondom nem vészes az egész, de zavar amikor megkérdezik.
2015. okt. 18. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan esik rosszul. Nem illik rákérdezni, én is veszek észre hibákat embereken, de sosem kérdezem meg, nem illik. Akik nem állják meg, hogy firtassák, nem intelligensek.
2015. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek kíváncsiak, és a többségük egyáltalán nem illedelmes. Ne vedd magadra a kérdést. Ha akarod kifejted részletesen, ha nem, akkor intézd el olyannal, hogy ez hosszú, vagy majd egyszer elmesélem, stb.
2015. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez sztem tényleg csak kíváncsiság.A lányomnak igencsak nyomot hagyott az akne,és amikor középsuliba került,kb fél év elteltével kiderült,hogy sokan azt hitték,hogy valami égési nyom,az egyik osztálytársa kérdezett végül rá,aztán mesélte a többi is,hogy már régóta megakarták kérdezni tőle.
2015. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Jogosan esik rosszul. Nem illik ilyenekre rákérdezni.

Főleg, hogy nyilván tudják, hogy mi az, szóval az sem igaz, hogy kíváncsiság. Csak szeretnék felhívni a hibáidra a figyelmet, és ez bunkóság.

2015. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Minden nap dörzsöld át vizes szódabikarbónával.

De különben félnek is, hogy elkapják és kíváncsiak is. Így vagyok én a könyökömön levő pikkelysömörrel. Volt, hogy beszóltak a metrón, hogy takarodjak le fertőző bőrbetegséggel. Tehát tudatlanok is.És rosszul esik, mert nem tehetünk róla.

2015. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jézusom. Eleve nem illik megbámulni a másik embert, de ilyet megkérdezni, hogy neked ez itt mi... még általános iskolában, vagy oviban, ha valaki határozottan gyengébb képességű, és abszolút nem tudja, mit szabad és mit nem, na akkor még oké. De hogy felnőtt ember ennyire bunkó legyen, na az már nem normális. Még ha valaki kötéssel az arcán jelenik meg, akkor persze, megkérdezzük mi történt. De egy aknét eleve nem orvostudomány felismerni, elég gyakori. Mindenesetre én ilyen emberekkel nem állnék szóba, akik az arcomba hadonászva kérdezgetik, hogy neked ez itt mi. Max. ha kisegítőben dolgozol, akkor elfogadható, de amúgy nem.
2015. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek, nekem 30 centjia szívmütét hegem van, női ruhákból kilátszik, nah az kínos, hogy bámulják a mellem felett :D de megszoktam.
2015. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A baj az, ha úgy kérdezik, mintha te tehetnél róla. Nem csodálom, ha rosszul esik. Jogos :(
2015. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Xyrot ***** válasza:

Véleményem szerint jogos, hogy rosszul esik. Az ilyen emberek meggondolatlanok és idegesítők. Engem is nagyon zavar ha olyasmit kérdeznek az emberek rólam amihez semmi közük. Éppen ezért én sosem kérdezek senkit sem a magán életéről stb.

Nyugodtan közöld velük ha szeretnéd, hogy zavar téged..és, hogy nem rájuk tartozik..na ez is jogos.

2015. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs erre jog. Ideje lenne a "jogosan" szót lecserélni a mai fiatalok szótárában az "okkal" szóra. A kettő közelről sem ugyan az!


Persze érthető módon zavar téged. nem tudom mit próbáltál meg, hogy ezek ne jöjjenek elő. Például nem rossz dolog elfogadni a természetes testedet, de ezt nem lehet a társadalmi és média által gerjesztett nyomás miatt, miszerint "Muszáj" jónak, szépnek, okosnak, gazdagnak lenni.

Ami segíthet, ha ezek rendszeresen megjelennek, megpróbálni változtatni valamin, ami ezt okozza. Oka lehet a táplálkozásban bevitt zsírok/olajok mennyiség, csökkentheti. Segít, ha tisztítod a pórusaidat rendszeres mozgással, ami megizzaszt, vagy szaunával. El lehet gondolkodni azon, hogy megéri-e több természetes és kevesebb mesterséges pipereszert használni.


Ha hegesen gyógyul, kérj segítséget bőrgyógyásztól. Contractubex például pont ilyen hegek miatt lett kifejlesztve. De már nem kapható. Helyette biztos van valami újabb cucc.

[link]


Ezek csak ötletek.

2015. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!