Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kíváncsiak vagytok arra,...

Ti kíváncsiak vagytok arra, hogy kik mennének el a temetésetekre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam már ilyenen.
2013. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a Jóbarátokban Ross kipróbálta. elég ciki. asszem ketten mentek :D
2013. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék a sajátomra :)
2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen én kíváncsi lennék rá,persze azt nem tudnám,hogy ki jött örömében és ki bánatában...
2013. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt több filmben is megcsinálták :) Élt az illető, és ott volt a saját "temetésén". Érdekelne, az biztos. De egy ilyen miatt csúnyán átvágni az ismerőseimet/családomat... Az azért nem lenne elegáns dolog ;)
2013. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már odáig eljutok,hogy temetésem van, ugyan mindegy, ki van ott.
2013. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. o.o
2013. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen...de nagyjából szerintem van egy elképzelésem, hogy kik jönnének el, ha most meghalnék...a szüleim nyilván, meg a 2 nővérem és a családjuk, persze az egyik nővérem kifejezetten örülne is, hogy meghaltam, a lánya, akivel utáljuk egymást pedig azon poénkodna, hogy legalább annyiból jó, hogy meghaltam, hogy nem macerálom -.- és szerintem az osztályfőnököm is eljönne, mert nagyon szereti az osztályt, meg esetleg az unokatesómék, ők eléggé le lennének döbbenve. és rajtuk kívül még lehet, hogy ott lenne a volt barátom is, de szerintem ő valahol megkönnyebbülne, mert legalább nem macerálnám többé, hogy kezdjük úra. szóval így összességében szerintem a nagyrész örülne, hogy végem van.

16/L

2014. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!