Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti kíváncsiak vagytok arra, hogy kik mennének el a temetésetekre?

2013. jún. 27. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolkoztam már ilyenen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. jún. 27. 11:32 Privát üzenet
a Jóbarátokban Ross kipróbálta. elég ciki. asszem ketten mentek :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. jún. 27. 11:57 Privát üzenet
Én elmennék a sajátomra :)

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. jún. 27. 12:01 Privát üzenet
Igen én kíváncsi lennék rá,persze azt nem tudnám,hogy ki jött örömében és ki bánatában...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. jún. 27. 12:17 Privát üzenet
Ezt több filmben is megcsinálták :) Élt az illető, és ott volt a saját "temetésén". Érdekelne, az biztos. De egy ilyen miatt csúnyán átvágni az ismerőseimet/családomat... Az azért nem lenne elegáns dolog ;)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. jún. 27. 12:35 Privát üzenet
Ha már odáig eljutok,hogy temetésem van, ugyan mindegy, ki van ott.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. jún. 27. 15:14 Privát üzenet
Igen. o.o

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2013. szept. 20. 17:35 Privát üzenet

igen...de nagyjából szerintem van egy elképzelésem, hogy kik jönnének el, ha most meghalnék...a szüleim nyilván, meg a 2 nővérem és a családjuk, persze az egyik nővérem kifejezetten örülne is, hogy meghaltam, a lánya, akivel utáljuk egymást pedig azon poénkodna, hogy legalább annyiból jó, hogy meghaltam, hogy nem macerálom -.- és szerintem az osztályfőnököm is eljönne, mert nagyon szereti az osztályt, meg esetleg az unokatesómék, ők eléggé le lennének döbbenve. és rajtuk kívül még lehet, hogy ott lenne a volt barátom is, de szerintem ő valahol megkönnyebbülne, mert legalább nem macerálnám többé, hogy kezdjük úra. szóval így összességében szerintem a nagyrész örülne, hogy végem van.

16/L

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2014. júl. 11. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan térképet keresünk, amin rajta van Magyarország összes kerékpárútja, főleg városokat összekötő kerékpárutakra lennék kíváncsiak?
Kiváncsiak lennétek arra hogy kik teszik fel a kérdéseket?
Lányok, azonban ismerkedek egy lánnyal, milyen témákat kerüljek és mire vagytok kíváncsiak? Egy két tipp?
Nektek mi a véleményetek erről a pár napja ténylegesen napvilágot látott amerikai kémbotrányról, hogy a CIA mindannyiunk magánéletébe belelát, ha kíváncsiak valamire?
Bosch (Hatvan) a páromat behívták állás interjúra és kíváncsiak lennénk, hogy körülbelül mi a reális fizetésmegjelölés az alábbi pozícióra (karbantartó)?
Anyukák, ti nem vagytok kíváncsiak, hogy mi lett a vége?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!