Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi történik? Miért...

Ilyenkor mi történik? Miért néznek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer előfordult már velem, hogy tömegben, repülőtéren voltam és észrevettem, hogy egy ellenkező nemű néz, majd amikor ránézek, akkor hirtelen elkapja a tekintetét. Volt olyan is hogy utána megint visszanézett. Ilyenkor miért csinálják ezt az emberek? Annyira megtévesztő, mindig azt hiszem hogy van valami az arcomon, vagy nem is tudom.... Várom a gondolatokat!!:)

2017. nov. 3. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, annyira szép/jóképű lány/fiú vagy, hogy megakad rajtad sokak szeme, de mivel bámulni valakit csak úgy, nem illik, ezért elkapják a fejüket, amint ezt észreveszed.
2017. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként velem is van ilyen sokszor. Én átlagosnak tartom magam. Barátnőim voltak már, szóval nem hiszem, hogy azért néznek, mert ronda vagyok. :D

Lehet karakteres vagyok, vagy hasonlítok valakire, akit láttak tv-ből, vagy ismernek személyesen. Ki tudja? :D


Az is lehet, mindenkivel van ilyen.

2017. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csaj vahy pasivagy?
2017. nov. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is mar nagyon sokunkkal előfordult ez, de en meg sose bamultam igy mast. Lany vagyok.
2017. nov. 3. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Az még inkább természetes, ha lány vagy. Lehet félénkek a pasik.

Én is el szoktam bambulni egyébként.

Ha tetszik egy lány viszont természetes, hogy oda-oda pillantok.

2017. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, de mas miatt nem nezhetnek igy? Peldaul azt nezik, hogy omg hogy nez ez ki vagy barmi?😣
2017. nov. 3. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
De, olyan is lehet persze. :( Mert? Annyira kizárt, hogy amiatt néznének, hogy tetszel nekik?
2017. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kizárt😔
2017. nov. 3. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
:(
2017. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 opció lehet:

-szép vagy

-szép az alkatod

-vagy annyira perverzek hogy az idomaidat nézik

2020. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!