Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok ilyenkor csináln...

Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Nem tudom mi történik körülöttem.

Figyelt kérdés

Ma volt a suliban a második nap.Nagyon rossz és nyomasztó volt visszamenni,pedig az osztályom is szeret,de annyira nem is lényeges.Ma 11 óra körül értem haza,betettem egy zenét,és azóta csak ültem a székben és gondolkoztam.Most jutottam oda hogy ki kéne írnom ezt a kérdést...Mit miért és mikor kéne megtennem ha már meg szeretném tenni.Nem tudom eldönteni hogy mit akarok.A mai nap már csak az osztály miatt is szörnyű volt,mert az iskola egyszerűen ki tud engem készíteni de teljesen,mert félek korombeliek közé menni,UTÁLOM ezt az egészet.Nem is lényeg,a mai napot ez rontotta el,de a többi problémámat összeszedem nektek.

-Egy hete összevesztem egyszerre 8 barátommal,és mondták nekem azt is hogy olyanok is kibeszélnek engem akikre nem is gondolnék(nagyon nincsen sok barátom,de ez lényegtelen is,pedig MINDENKI őszintének és rendesnek titulált engem,azt hittem jó ember vagyok,de ezek szerint nem.)

-Teljesen egyedül lettem.

-Magányos vagyok.

-Kényszeres és káros gondoltataim vannak.

-Rengetegszer jön ráma sírásközeli állapot.

-GYŰLÖLÖM azt aki keres engem hogy menjünk már ide vagy oda csak azért mert nem volt meg a napi turin hogy ÉN házhoz megyek...

Mert persze kéthetente egyszer megkeres xy,de ha én nem megyek nem is tudom él-e vagy nem...Az összes "barátom" ilyen,és nem látom értelmét.

Most csak ülök itt a gép előtt és próbálom szavakba önteni hogy mit is akarok sorolni még nektek,de egyszerűen nem megy!

Komolyan mondom hogy sokszor voltam már így de most ténylegesen úgy gondolom hogy betelt a pohár és összetört bennem valaki.

Mostmár KOMOLYAN SENKIHEZ nem tudok fordulnia abátyámon és szüleimen kívül.Persze a bátyámat is mindenki bántja hogy régen milyen szar alak volt(ez igaz,de MÁR DOLGOZIK ÉS RENDES EMBER).

Na mindegy...


Gondolom kevesen vagytok akik ezt elolvastátok,aki viszont igen nnak hálás lennék egy bő válaszért.

Ti mit szoktatok ilyenkor magatokkal kezdeni?

Szörnyen rosszul érzem magam és azt sem bánnám most ha fel sem kelnék holnap reggel...



2016. szept. 2. 14:34
 1/9 A kérdező kommentje:

Amit elfelejtettem mondani hogy reggelente leizzadva,hidegrázással kelek,hányingerem van és fája fejem,szörnyen gyenge vagyok,és sírhatnékom van.NEM AKAROK utcára sem menni.

Vágyom arra hogy beszélgethessek egy hanggal a fejemben aki segít nekem megoldania problémáimat de csak én tudok róla és csak én ismerem de ez nem fog teljesülni...

2016. szept. 2. 14:35
 2/9 A kérdező kommentje:
18/F
2016. szept. 2. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős érzés.. Hány éves vagy?

Azt jegyezd meg,hogy az igaz barátok sose hagynának szarban,bármi van. Tudom,hogy nehèz,de próbáld meg leszarni a "barátaidat". Ismerkedj meg új emberekkel,menj el sportolni,nem muszáj egyesületbe,szimplán stressz levezetés képpen. Megteszi a bicikli is,esetleg a futás,vagy bármi más. Foglald el magad,ne gondolj rájuk. Ha van kedved,írj rám privátba,és beszélgethetünk.:)

L

2016. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most láttam csak a korodat,bocsi
2016. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerre vesztetted el nyolc barátodat, akkor az az egész "barátság" egy nagy átverés volt, hisz kb. ők összebeszéltek, hogy "Na akkor hagyjuk el xy-t", és végtelenül buták-korlátoltak. Szerintem miattuk ne bánkódj. Nem egy hatodikos kislány vagy, akinek 8-10 bff kell.


Attól függetlenül megértem az érzéseidet, én is csak a szüleimre tudok számítani (testvérem nincs). Engem sem keres senki, vagy ha mégis, akkor mindenáron találkozni akar, viszont semmiről nem tudunk beszélni, így én hárítom.


Az emberek mindig pletykálkodnak másokról, ez beléjük van kódolva. Azt gondolnánk, hogy ez csak a nők között áll fenn, de a férfiak is ugyanúgy ezt teszik. Emiatt szerintem ne érezd magad rosszul, hisz ez csak az ő gyengeségüket jelképezi.


Engem is szeretett az osztályom, de én nem tudtam velük miről beszélni, hisz annyira különböztünk. Az ismeretlen kortársaimtól pedig valósággal rettegek; körükben teljesen leblokkolok.


Én is gyakran gondolkozom azon, hogy milyen jó lenne "Nem felébredni", csak a szüleimet sajnálnám, és emiatt szoktam mégis csak felébredni.


Azt meg sürgősen felejtsd el, hogy megkérdőjelezed a jóságodat, azért, mert néhány birka kibeszélt. És a birkát szó szerint kell érteni, hisz csak csordaként tudnak gondolkozni, egyénileg nem.



Na mindegy, szerintem a fentiek értelmében elég jól átérzem a helyzeted. Ha szeretnél esetleg beszélgetni velem, akkor keress fel nyugodtan. Ha nem, akkor is fogd fel, hogy manapság baromi nehéz értékes-egyéni emberként élni.


24f

2016. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 3-as!

Kicsit még van kedved beszélgetni erről de itt a komment szekcióban?

Csak ha gondolod.Jólesik olvasni azok véleményét akik tudnak segíteni ismeretleneken.

2016. szept. 2. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ezeket én is megéltem, és már évek óta vagyok iylen állapotba...

Az ilyen emberek egyszerűen nem érnek szart sem, csak érdekemberek semmi más... Szarni kell rájuk.

Ismerkedni kell valahogy új emberekkel, új ismeretséget szerezni, vagy egszeráen átmenni másik suliba.

Én féltem átmenni, aztán jól be is sz*ptam, elcsesztem 6 évet, és most 20 évesen itt vagyok tök egyedül, és még a meló is szar...

Egyetemre sem megyek, szóval fogalmam sincs hogy esz így bárkim is, hogy tök egyedül vagyok.

6 évig kitartottam, próbáltam valahogy megoldani a helyzetet, de 6 év alatt semmit nem változtak az emberek ugyanolyan szarrágók maradtak, és ugyanazt csinálták 6 év után is... Ennyi időt és energiát elb&szni csak hogy végül egyedül maradjak telejsen kiégve... Megérte.

Szóval, ha egy nagy szar az osztályod, és nem valami olyan szakon vagy amit végig szeretnél csinálni, akkor válts a f&szba míg nem késő... szerintem.

Azt meg ne tedd soha, hogy hülye köcsögök miatt krédőjelezd meg magad... azt vedd figyelembe, hogy miylen voltál és miket tettél, és ennyi, ilyen kibeszélős gerinctelen emberek hazug véleményére meg ne adj... Azt mondanak amit akarnak, nem amit hisznek valójában...

2016. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. szept. 2. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez a válasz már neked nem fog sokat érni, de azért leírom... Először is, remélem, hogy azóta jobb lett a helyzeted.

Ne foglalkozz azokkal az emberekkel, akik ilyen idiótaságot művelnek, mint ahogyan már előttem is mondták, nem szabad velük foglalkozni!

A bátyád meg védd meg, ha megváltozott. De ezt sem értem... Ha már nem olyan mint régebben volt, miért bántják? Hát nem látják?

Én, ha magányosnak érzem magam, akkor zenét hallgatok. :)

És ha sírnod kell, akkor sírj, mert megkönnyebbülsz (persze nem oldódik meg tőle semmi, de kitisztul a fejed kicsit :D) Legjobb ilyenkor, ha nem csak gondolkodik rajta az ember, hanem tesz is valamit a dolgok érdekében. Nem szeretek tétlenkedni, ha ka.ki helyzetben vagyok, azonnal kezdek valamit magammal. Ja, és mosolyogj sokat, amellett egyél sok csokit, és fánkot, és csinálj olyan dolgokat, amit szeretsz, no meg hessegesd el mindig a negatív gondolatokat! :D Próbálj meg minél pozitívabb lenni, (remélem nem vagy eleve pesszimista :)) és egy idő után megoldódik minden :) Csak légy türelmes. És a gonosz emberek tettét igyekezd megbocsájtani, és hát legfőképpen elfelejteni.

Nagyon sok sikert! :)

2016. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!