Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb kedvem?

Hogyan lehetne jobb kedvem?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem iskolába járni már ahhoz lennek kedvem hogy ki menjek külföldre és dolgozzak de mindenki azt mondja hogy dolgozni nagyon nehéz meg felnőttnek se jó lenni.

Az iskolához viszont semmi kedvem mert annyi fölösleges dolog van és egyedül az angol nyelv és az informatika érdekel arról szívesen tanulnék aztán mihamarabb dolgoznék.

Viszont mindenki azt mondja hogy ne akarj felnőni meg rossz felnőttnek lenni.

Így nincs is kedvem élni mindenki csak azzal jön hogy rossz lesz nem értem akkor mi értelme van ennek az egésznek.



2017. nov. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz az angollal ès az informatikával, tanulj nyelveket. Ezek szerint könnyen megy a nyelv elsajátítása. Találj ki hobbit amivel erősíted ezt a kèszsèget.
2017. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy hülyeség, dolgozni és a magad urának lenni sokkal jobb, mint tanulni. én legalábbis jobban élvezem a szüleimtől távoli életet. azt veszek a boltban, amit akarok, oda megyek és akkor jövök haza, amikor akarok, azokkal lógok, akikkel szeretnék. és ez csak a jéghegy csúcsa!
2017. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, attól jobb kedved lesz.
2017. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom használd ki, hogy még fiatal vagy. Ne akarj olyan hamar dolgozni, mert a munka önmagában nem boldogít... még akkor se ha megtalálod a hivatásod, amit szeretsz. Persze gyerek fejjel jó azt gondolni, hogy milyen jó, azt csinálok amit akarok, de a felnőttség felelősséggel is jár ám...

Most még lényegében bármit csinálhatsz minden megkötés nélkül. Járj társaságba, próbálj ki annyi mindent, amihez lehetőséged van, szerezz barátokat és igen amit már írtak a sport nem olyan rossz dolog. Találd meg azt ami szórakoztat és amivel társaságba tudsz kimozdulni.


Nem mondom, hogy később minden szar lesz feltétlenül, de sokkal nehezebb lesz.

2017. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

13 éves vagyok

2017. nov. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!