Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy jobb kedvem...

Mit tegyek, hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés
Hétköznap mindig ugyanaz, munka, edzés, alvás. Hétvégén meg ugyan van barátokkal program, de az mér bem az igazi. Régebben a szűk baráti körrel nagyon jó bulikat szerveztünk, mostanában meg szétszakadtunk munkahely és egyetem miatt, és többnyire csak az egyikkel találkozok, és az ő barátaival, ami nem épp az a társaság amit kedvelek. Szóval hltvégente vagy olyan társasággal vagyok, amiben nem érzem jól magam, vagy otthon vsinálok ezt-aztamit muszáj, olvasok, aztán bekockulok. Utálom a jelenlegi egyedüllétet, a szürke ingermentességet, rossz kedvem van. A legközelebbi olyan program, ami érdekesnek tűnik majd csak október közepén lesz. Nyáron nagyon jól éreztem magam, jobban mint eddig valaha, de mostanra elfogyott a lendület. Valami ötletek, mivel tudnák jobb kedvet csiholni magamnak? Esetleg valaki akivel dumálhatnék csak úgy? Már a humorérzékem is beporosodott mostanában, a saját szövegemet unalmasnak tartom.

2017. szept. 25. 08:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy valami jó program, ami Pest megyében lesz mostanában
2017. szept. 25. 08:47
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Minden nap olvasd a Bibliát!


37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

2017. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy keresel valami értelmesebb olvasmányt
2017. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ismerkedj lányokkal, illetve ismerd meg a kereszténységet
2017. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél ateista és tegyél a saját sorsodért, ne másra vagy kitalált lényekre várj :)
2017. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 manó1235 ***** válasza:
Hidd el kb én is ebben a helyzetben vagyok, de én már jó ideje sajnos , nekem is ez volt eddig felkeltem reggelente.. és áhh megint egy béna nap, rossz volt a munkám, nem is a munkával volt bajom inkább a munkatársakkal, kirekesztettnek éreztem magam 23 éves fejjel, aztán magamat okoltam biztos velem van a baj. Rengeteget fogytam, hullik a hajam, két lábon járó zombinak éreztem magam. Már otthon is a munkán forogtam és egyszerűen nem tudtam elengedni magam. Aztán fogtam magam és ott hagytam az egész bagázst, lehet hogy most nincs munkám de a kedvem napról napra jobb, ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire fontos az milyen emberekkel veszi körül magát, ha lehúzó negatív emberekkel, idővel ő is olyanná válik. Nekem még szokásom az, hogy sokat merengek a múlton, a sok ballépésemen vagy épp nem szeretett személyeken,így mostanában mindenfélével próbálom elvonni a figyelmem, minél többet agyalok annál rosszabb. Olvasok, futok, vagy csak sétálok, olyan emberek társaságát keresem akikkel szeretek lenni, én is meghallgatom őket, és ha mondjuk a barátnőm panaszkodik a párkapcsolatára egyrészt örülök ,hogy már azzal segítek neki ha meghallgatom, másrészt meg rájövök hogy, basszus nem csak nekem vannak problémáim. Problémák mindenhol vannak csak meg kell tanulni kezelni, fölé kerekedni, és nem szabad hagyni hogy a pozitivitás eltűnjön. 23/L
2017. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igyál többet.
2017. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, ha jó kedved van, gyanús leszel, és sintért hívnak.
2017. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találd meg magadban, lelkedben a békét, találd meg azt amivel és ahogyan jól érzed magad egyedül, mert csak a magány üres és fájdalmas, ha csak egyedül vagy egy magad, annak nem kell rossz érzésnek lenni sőt, a magány utáni békesség. Ha eljutsz idáig, akkor találsz valakit, akivel már jobban érzed magad, mint egyedül, és ekkor már azt mondhatod, hogy eljutottam a végéhez és ideje megpihennem, más mellet.
2017. szept. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!