Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy átlag ember milyen szintű...

Egy átlag ember milyen szintű szorongással éli a hétköznapjait?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel egy durván szociális fóbiás, egy erősen szorongó beteg ember szorongása 10-ből 10, akkor egy átlagos magát kiegyensúlyozottnak tartó ember hanyas? Az emberek nem élik 0 szorongással az életet, vagy van aki mégis? A tabu témák, a szégyen, a civilizáció korlátai ezt lehetetlenné teszik. Ha egy ember meg akarna szabadulni a szorongástól a legalsóbb mértékig akkor lemenne állati szintre?
2017. nov. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 6-7
2017. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 7-8, eléggé szorongó típus vagyok. 16/f
2017. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az átlag szerintem 3-5. Van aki 1, van aki 6-8. Amúgy nem mindenki ugyanattól fél. Jelzem, hogy az állatok is félnek, de bennük ez máshogy zajlik le, mivel egyszerűbb az agyuk, idegrendszerük. Pl ha egy nyulat megkerget egy róka, akkor a nyúl szorongása futás közben 10/10, de ha elmúlt a veszély, akkor 10/0, és békésen legelészik, nem tárolja magában a fél órával azelőtti stresszt. Amúgy nekem volt 10/20-as szorongásom is, nyugtató elvonási tünet gyanánt. 6 napig nem aludtam, és kívülről láttam saját magamat.
2017. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szorongok, ha az iskolában vagyok, de olyankor kb. 7-8-ra tenném magam.
2017. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálatok sem lehet általánosítani.
2017. nov. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!