Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy átlagos férfi kb. hány...

Egy átlagos férfi kb. hány kg-os embert bír el? És egy edzettebb?

Figyelt kérdés

Nem csak felemelni, hanem rendesen vinni. Tegyük fel, hogy elájult/eltört a lába, tehát nem tud segíteni.

A táv az azért nem 3 lépés, de nem is kell negyed órát cipelni.

Remélem értitek a kérdést!:)



2014. jan. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

üdv:)

erőemelő vagyok, edzésen 150kilóval guggolok 10-15 ismétlést, bemelegítésnek!

akkor szted egy embert nem tudnék felkapni és elszaladni vele, ha bajba került, kb annyi volna nekem, mintha egy párnát emelnék meg...

2014. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag edzettebb kategóriába tartozom.

Én kb. 90-100 kilós embert tudnék cipelni.

2014. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én elég átlagos vagyok, aztán elég sokáig bírtam cipelni egyik társam, aki jóval nehezbb nálam, de attól is függ, hogyan viszed, meg hogy mekkora. Ha magad előtt tartod a két kezedben, akkor nehezebb lesz. Ha a hátadra, vagy vagy valahogy magadra veszed, akkor könnyebb. Szerintem valahol ott kezdődik, hogy a testúlyod 2/3-a alatt már valamennyire elbírod, akárhogyis viszed
2014. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Más törött lábú és ájult embert cipelni. Amíg bír kapaszkodni, addig a 60-70 kilósat szerintem a legtöbben bírják, ha viszont nincs magánál valaki, akkor még 40-50 kilósan is nehéznek tűnik. Ez olyan, mint hogy nehezebb egy zsák krumplit cipelni, mint egy 4-5 éves gyereket.
2014. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 70-80kg-osat.
2014. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!:)

Amúgy az edzettebb alatt nem feltétlen az erőemelőre gondoltam :DD

2014. jan. 2. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:

200kg-t eltudok vinni, volt már rá példa. Ha nagyon muszáj, talán a 250kg is sikerülne. De az már tényleg a csúcs lehet.

Átlagosan 100kb-al szoktam fekve nyomni, 6-8 ismétléssel. Attól függően meddig megyek fel. A vállam miatt nem mindig bírok annyit, amennyit szeretnék. De 150kg-al egyébként nem tudnék szerintem kettőt sem guggolni:D

2014. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Hello 14éves fiú vagyok és idáig amit emeltem 130kg volt a legtöbb..
2017. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!