Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki küzdősportoló akkor...

Ha valaki küzdősportoló akkor súlyosabb büntetést kap testi sértésért mint egy átlag ember?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem.
2015. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen, s akitől tudom, igencsak benne van a sűrűjében.
2015. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy bokszolót eltiltottak, mert az utcán úgy megütött valakit (önvédelemből talán), hogy az illetőnek életveszélyes sérülései származtak belőle. Szóval igen, vigyázz, nehogy túlságosan is felhergeljenek a küzdőtéren kívül.
2015. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs tudtommal leírva sehol, de igen, mivel neked tudnod kellene, hogy mi mivel jár.

Persze ez egyébként nem bemondásra megy, szal ha nem vagy igazolt játékos akkor talán le tudod tagadni.

2015. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1.
2015. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat rossz helyre írtam.
2015. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság előtt nem is, de mondjuk kizárhatja a klubja, vagy eltilthatja a bíróság is a szakmájától ha pl. visszaeső.
2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Súlyosbító tényező lehet szerintem. Mivel átlagosnál erősebb és valószínűleg tudja hova üssön hogy súlyosabb sérüléseket okozzon.
2015. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 wrestler56 válasza:
Bírói mérlegelés tárgya, mely minden tényezőt figyelembe vesz. A küzdősport mint előélet önmagában nem (lehetne) súlyosító körülmény, de a bíró nem veszi figyelembe enyhítő körülményként, hogy az elkövető nem számolhatott cselekménye következményével. Ennek megállapítását egy átlagember kérheti, és büntetlen előélet esetén többnyire emiatt enyhébb ítéletet kap. Tehát a válasz: IGEN
2015. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én igazából arra gondoltam hogy ha elítélik több börtön évet kap-e de az úgy látom szituáció és körülmény és bíró megítéléstől függ ilyen esetben inkább az eltiltás lehet a gond:)
2015. aug. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!