Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A színezés tényleg stresszoldó...

A színezés tényleg stresszoldó? Megnyugszol tőle?

Figyelt kérdés
Felnőtt színezők! Én utoljára gyerekkoromban színeztem, de most netes könyvvásárlás közben "beleakadtam" felnőtteknek való színezőkönyvbe. Azt írja, hogy segít a stressz csökkentésben. Nekem ez nagyon jó lenne. Nektek mi a tapasztalatotok?

2017. nov. 5. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten idegesített:D

A barátnőmnek viszont nagyon bejött.

Próbáld ki, nincs vesztenivalód!

2017. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, van színezős naptáram is
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segít, bár én alapból is szeretek rajzolni/festeni
2017. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem felidegesített még jobban..
2017. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mindenképpen kipróbálom, köszi a válaszokat.

Ceruzával színeztek vagy filccel, vagy...?

Van itthon pár színescerka, de jó halványak, ezt is kellene venni. Én nem vagyok ez a nagy kreatívkodó.

2017. nov. 5. 21:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szertem bár elég sok idő mire kész lesz egy kép
2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó. Én nem felnőtt színezőt színeztem, hanem egy micimackósat, kiskoromból maradt, pakolás közben találtam meg.


(Egyszer viszont próbáltam bal kézzel színezni, na az rendkívül frusztráló volt. Meg tanulságos is, így van elképzelésem, mit élhetnek át az átszoktatott gyerekek :-( )

2017. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok, akiket felidegesített:), engem a relax zene szokott felhúzni, nem is hallgatok ilyet...
2017. nov. 5. 21:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ceruza, azt tudod radírozni
2017. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én színes ceruzát használok, szerintem azzal lehet a legszebben, filctollal csíkos lesz. Nyugodtan elkezdheted azzal, ami van otthon, ha nincs minden szín, legalább kreatív leszel :-)


Egyszer általánosban otthon hagytam a tolltartómat, és az olvasás lecke az volt, hogy képet kellett készíteni az olvasmányhoz. Mivel napközis voltam, az iskolában kellett megoldanom a feladatot, tolltartó nélkül. Tudtam, hogy mindig kószálnak gazdátlan ceruzák az osztály padlóján, gondoltam összeszedem őket, és majd azzal. De csupa kéket és zöldet találtam. Végül a rajz egész jó lett ezzel a két színnel is :-)

2017. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!