Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes bosszút...

Szerintetek érdemes bosszút állni?

Figyelt kérdés
Igazából az én történetem annyi,hogy középiskolában volt egy tag aki eléggé megnehezítette a mindennapjaimat pletykálkodott rólam nem valós dolgokokat,megalázott de igazából csak a hátam mögött akkoriban ez miatt teljesen elvesztettem az önbizalmamat és sokáig tartott összekapnom magam.Na szóval arra gondoltam eltelt 6-7 év meglátogatnám és szétverném,szerintetek normális érzés ez hogy ezt táplálom magamban?
2017. nov. 6. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"sokáig tartott összekapnom magam"

nem érdemes, ettől újra és végérvényesen szétesnél..

2017. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

miért esnék szét?

pont hogy elég tételt vennék akkor

2017. nov. 6. 16:12
 3/18 anonim ***** válasza:

Azzal beismernéd neki hogy tönkretett. Megaláznád magad.


Helyette dörgöld az orra alá, hogy sikeres boldog ember lettél.

Na az az elégtétel!

2017. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ne úgy gondoljatok rá hogy teljesen erre vagyok rá állva,nem csak néha amikor nosztalgiázok előjön bennem és úgy vissza adnám valahogy amit akkor csinált igazából azt a tehetetlenség érzetet szeretném neki megmutatni amit akkoriban ő váltott ki bennem.
2017. nov. 6. 16:23
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval erős túlzás,hogy tönkretett de tény hogy megviselt régebben.
2017. nov. 6. 16:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy ez a helyénvaló és egyáltalán még mindig vele foglalkozol az azt jelenti, hogy nem igazán jöttél még rendbe.


Ezzel csak magadnak teszel rosszat, a te megítélésed fog romlani ha összeversz valakit, még akkor is ha ilyen előzményei voltak. A fizikai erőszak nem old meg semmit, csak azt bizonyítja, hogy még mindig egy sérült ember vagy aki nem tudta magat túltenni a 6-7 évvel ezelőtt történteken. (Amik miatt nem te vagy a hibás, de akkor bsincs jogod valakit megverni.)

2017. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Több éve nem is gondolkoztam ezen,ne játszatok már pszihológust. Eszembe jutott és zavar,és ez tök normális nem vagyok valami lelkironcs. Lehet több éves dolog de nem vált ki belőlem különösebb érzelmeket csak inkább az igazság érzetemet zavarja,hogy ő akkoriba gyökereskedett és minden következmény nélkül megúszta.
2017. nov. 6. 16:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél el semmit, főképp az önbizalmadat nem, hisz az ha van, nem csorbíthatja senki. A kisebbrendűségi komplexusodat mélyítette el az illető. Ennyi év után sem találtad meg a boldogságot, ezért gondolkodol bússzúvágyban, azt gondolod, ha megruházod az illetőt revansot vehetsz rajta a károkért, amit ellened követett el. Önbizalommal még jelenleg sem rendelkezel, a kisebbrendűségi komplexus csúcsán az egyén az erőszakban tombolja ki magát.
2017. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az már a múlt felejtsd el, hidd el attól nem éreznéd magad jobban, sőt még bűntudatod is lesz tőle, ne akarj magadnak rosszat, gondolom nem börtönben akarod végezni, és ha megvernéd azzal csak azt bizonyítanád hogy te sem vagy különb,a múlt meg már elmúlt.
2017. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocs de nehéz felfogni ne játssz pszihológust? NE elemezd a viselkedésem főleg úgy,hogy nem szoktam ezen sokat gondolkozni csak előjött és kész.. de komolyan normális ember nincs az oldalon aki nem a viselkedésem elemzi ?

Mellesleg ha ennyire tudjátok elemezni a mondatokat fogjátok fel "1.ritkán gondolok erre. 2.nem vált ki érzelmet belőlem csak zavarja az igazságérzetem"

De amúgy is miért nem lehet normális emberi választ adni szerintem ne csináld ezért meg azért tök elfogadnám az ilyen válaszokat de ne játszatok már pszihológust főleg úgy hogy 90% hogy egyik9tőnek se az a szakmája szóval nem értetek hozzá annyira.

2017. nov. 6. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!