Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miértviselkedek...

Miért van ez? Miértviselkedek így akaratom ellenére?

Figyelt kérdés
Sokan nagyon kedves türelmes segítőkész aranyos lánynak tartanak és ez valamikor így is volt de valami akaratom ellenére megváltozott bennem. Agresszívabb lettem , ha valaki vállami rosszat csinál lehurrogom vagy leüvöltöm a fejét és igen a barátaimét is pedig nember akarom de amikor mérges vagyok nem tudok magamnak parancsolni. Féltékenységi rohamok is rám jönnek holott semmi értelmük. Nagyon sok kedves és fontos fiú barátom van de csak barátok de mégis ha más lánnyal látom őket féltékenység fog el és rám tör a hiszti. Olyan mintha két személyiségem lenne és amikor elő jön a másik mindent látok ami történik de nem tudok magamnak parancsolni. Kezdem azt hinni , hogy megőrültem. Kérlek segítsetek. Nem akarok orvoshoz menni ezzel és közeli ismerősöknek rokonoknak barátoknak sem akarom elmondani

2017. nov. 7. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamaszkor ilyenkor elég sok ember meg vàltozik , de tul kell élni kis idő és minden a régi .

Sajàt tapasztalat engem ha fel csesztek egy idő utàn ütöttem és ez àlltal rugtak ki az első közéoiskolàmból , de nem bànom mert végre azon a szakon vagyok amit szeretek ...

Kitartàs !

2017. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!