Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is van ilyen ismerősötö...

Nektek is van ilyen ismerősötök? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a párom nagyon szerencsétlen. Nem akarom őt bántani, de nagyon kajla, és ezen a héten mindenhol felfordulást csinált. Kezdte a teáskancsóval, sót rakott cukor helyett szóval önthettem ki. Lekéste a buszát,ezért éjjel vissza kellett mennie a koleszába, ahol épp ágyi poloskák vannak és 20 csípése volt, ami eléggé be van dagadva és látszott bőrén. Tegnap meg ette a forró levest az ölében , kiborult, leforrázta a heréjét szerencsére kicsit lett piros, borogattuk hideg vízzel stb. Tegnap ha nem szólok, kiolvasztja a hűtőt :D Ő amúgy mindig ilyen. Van valakinek ilyen ismerőse? Hogy viszonyultok hozzá? Lehet ezen egyáltalán segíteni? :D

2017. nov. 8. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Az én volt párom is ilyen volt, sajnos én nem tudtam humorosan felfogni a szerencsétlenkedéseit 4 hónap eltelte után sem. Állandóan lekéste ő is a buszt amúgy. Szakítottam vele.
2017. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi 2 éve együtt vagyunk már, annyira azért nem borzalmas a helyzet, de néha engem is zavar.
2017. nov. 8. 11:19
 3/10 anonim válasza:
100%

Nekem van egy-kettő, de a baráti társaságomból, elismerten én vagyok a legidiótább, mindent elfelejtek, összekeverek, eltörök, volt, hogy szülinapi tortába tettem sót cukor helyett, többszázszor vesztettem el a kulcsom, vagy csak zártam ki magam, sosem oda megyek, ahol a találkozó lenne stb stb, igen, midenki 'imádja', hogy milyen talpaesett vagyok. :D

Szóval átérzem a párod helyzetét, és a haverjaim reakciói alapján a tiédet is... Én igyekszem odafigyelni, hogy másoknak ne ártsak a szétszórtságommal, és ne okozzak tömegkatasztrófát, de nem tudok gyökeresen megváltozni, ilyen vagyok, vannak praktikák (pl listákat írok, ami segít ha nem vesztem el őket), de amúgy sosem leszek egy összeszedett valaki, ez tény, szerintem párod is ilyen lehet. És hát hogy viszonyulnak hozzám... Tudják, hogy ilyen vagyok, sóhajtanak, forgattják a szemüket, és igyekszünk helyrehozni az okozott károkat, párom átvonul a lakás másik végébe ha esetleg rendet próbálok tenni, vagy főzök, vagy néha engem küld el és megcsinálja helyettem mindkettőnk érdekében. ;D

2017. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából az a vicces hogy én meg figyelemhiányos vagyok, de ha összehasonlítanánk kettőnket, inkább rá illene. Én is néha elfelejtek dolgokat, de akkor felírom magamnak, ő meg nem igazán írja fel. Amin szoktam mérgelődni. :D Hát igen, megváltozni úgy sem fog, nem is akarnám , csak kicsit lehetne összeszedettebb, mert nem szeretnék mindent utána csinálni és szinte olyan mint ha egy gyerekre kéne vigyáznom.
2017. nov. 8. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Van. De abszolút nem zavar. :) Sőt, szerintem aranyos.

Mondjuk a poloskacsípésről senki nem tehet, de most az még aranyos is tudni, ha valaki ilyen kis szerencsétlenke. :D

Egyik lány ismerősöm ilyen, és ezt is imádom benne. :)

Meg hát nem ez alapján fogok megítélni, vagy szeretni/nem szeretni valakit.

Viszont volt olyan exem, aki még a legkisebb hibára is irtó háklis volt. Én voltam az, aki azt mondta, hogy ebből nem kér. Egy kapcsolat az elfogadásról is szól, ami ha nincs meg, akkor felesleges erőltetni, hosszabb távon csak nyűglődés lesz az egész.

2017. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az jó, hogy nem nézed le ezért, meg nem bántod. :)

Én is ilyen vagyok és eddigi barátaimat mindig durván idegesítette, a végén már arra stresszeltem rá, hogy ne lássanak egy hibás mozdulatot sem tőlem. Néha legszívesebben elásnám magamat, annyira balféknek érzem magam.

2017. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mindig röhögök ezen, nem szoktam kiakadni :D nekem ez vicces
2017. nov. 8. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most nagyon magamra ismertem. :D Az eredeti mondás úgy szól: "Ami tönkremehet, az tönkre is megy." A mi családunkban így mondjuk: "Amit Rozi (nem ez a nevem, csak kellett egy random név) tönkretehet, azt tönkre is teszi." Nem direkt csinálom én, komolyan, nagyon igyekszem, de mindent elejtek, összetörök, kiöntök, felcserélek, stb. Emellett pedig rendszeresen hasra esem a saját lábamban és soha, ismétlem soha nem érek oda sehova időben. Nem nagyon lehet rajtunk segíteni, legfeljebb mondjuk legközelebb szólj rá, hogy az asztalnál egyen vagy, hogy legyen óvatosabb, siessen, mert elkésik, meg ilyesmi.
2017. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Újabb dolog : Villamos helyett felszáll a metrópótlóra és fél óra után ráeszmél hogy rossz helyen van :)
2017. nov. 8. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm. És vagyok én,aki egy másik tipus. Mindent képes elbarmolni, még is mindenből szerencsésen jön ki.
2017. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!