Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni? Van...

Ilyenkor mit lehet tenni? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az embereket nem nevezném meg, így csak x, y és z lesz a megnevezésük. Szóval van x, aki gyűlöli y-t. Erre talán az is rátesz, hogy y félig román. X rajtam keresztül akar megszerezni adatokat y-ról:

képeket (teljes alakos kép, arckép+ kép az anyjáról apjáról) és hangfelvételt, ahogy az anyanyelvén beszél. Z szerint x be akarja perelni y-t- de amikor erről megkérdeztem, azt mondta, hogy ő ennél sokkal durvább dolgokat tervezett. Namost, itt az a baj, hogy y-t nagyon féltem, nagyon kedves számomra. Nagyon gyanús az, hogy x mire készül. Mitévő legyek? Mire számíthatok?

Semmilyen adatot nem adtam meg neki.


2017. nov. 12. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Maradj ki belőle, és ha a tudomásodra jut valami, ami törvénytelen, akkor menj a rendőrségre.
2017. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!