Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, és ma...

8 hetes terhes vagyok, és ma egész nap fáj a hasam (méhem), gyakorta nyilaló érzéssel. Most már kezdek aggódni. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem, de ilyen napom még sosem volt. Délelőtt már bevettem egy magnerotot, de nem múlik. Aggódnom kell? Vérzés nincs, de be kellene mennem az ügyeletre? :S
2017. febr. 13. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az első terhességem problémamentes volt, a szülés császár lett. Fogadott orvosom nincs, nemrég költöztem ebbe a városba.
2017. febr. 13. 18:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn bementem. Hàla istennek. Nàlam nagy baj volt. Inkàbb menj be feleslegesen mint valami törtènjen èn ezt tudnàm ajànlani neked!
2017. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabriell88 ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, amíg nem görcsös, állandó és nincs vérzés addig normális. 6 vetélésem volt én is nagyon féltem mikor jött az erős szúró fájdalom, de nem lett gond. Ha idegeskedtem jobban fájt. 15 hkm
2017. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ági83 ***** válasza:
Én is éreztem ilyet egy délelőttön át,de természetesnek vettem. Nyilalt főleg ha leültem. Délután barnáztam egyből kórház ott màr véreztem is. Kaptam utrót is,de másnap elvetéltem sajnos.
2017. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a magnerotra és pihenésre sem enyhül, egy vizsgálatot megéri. Az a biztos. Drukkolok.


15hkm

2017. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap este bementünk a kórházba, minden rendben! :) Kicsit hülyének voltam nézve, hogy ha nincs vérzés vagy szüléshez hasonló fájdalom, akkor nem kell aggódni, de megvizsgáltak és ez a lényeg. Még ma reggel is nyilalgatott, úgyhogy ma igyekeztem pihenni, és úgy tűnik jobban is vagyok. Remélem tényleg ennyi volt.
2017. febr. 14. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 9+2 , 8hetesen ugyanez volt mint Veled.Feküdtem 2napig és 3x2 magnéziumot szedtem ,el is múlt.A doki azt mondta ilyenkor lenne esedékes a következő menzesz és emlékszik a szervezet,így előfordulhat görcsölgetés 4hetente pár napig.
2017. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol tetted hogy bementel. Inkabb nezzenek meg feleslegesen mint baj legyen. Sajnos a magyar korhazakban ez a modi hogy hulyenek neznek mert aggodsz a leendö gyermekedert...pedig ez egy tök normalis reakcio egy anyatol...ennyit a magyar egeszsegügyröl....örulök hogy nincs semmi bajod! Boldog baba varast!
2017. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!