Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek mindig erős,...

Hogyan legyek mindig erős, pozitív és kiegyensulyozott?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szeretnék olyan ember lenni,aki mindig pozitív,vidám,életerős és magabiztos.Irigylek minden ilyen embert,és én is szeretnék ilyen lenni.

Néha azt érzem ez meg,de néha nem.

Néha a félelem szembe jön velem és hátat forditok a dolgoknak,néha legyozom a félelmem.

Ezalatt azt értem hogy van egy adott dolog amitől tartok,és ha megcsinálom büszke leszek magamra mindig,de nehéz mindig rá venni magam.Szeretnek olyan magabiztos lenni amennyire csak tudok,és szeretnék boldog életet élni stresszmentesen.

Valami tipp?

17/L :)


2017. nov. 12. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
hát legyél magabiztos:D
2017. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig erősnek lenni.:-) A félelem természetes, aki sose érzi, az bolond és vakmerő, nem erős. Ha le tudod győzni, nyertél. A boldogsághoz pedig sokszor elég annyi, ha meglátod a szépséget is a világban, legyen az akármilyen apróság, szakítasz időt arra, ami örömet okoz, és néha végiggondolod a helyzetedet abból a szempontból, hogy mennyi minden jó van benne.:-)
2017. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején bátortalan voltam és megfogadtam bátor, határozott, szókimondó leszek. És az is lettem, sokszor nagyon is hogy ez az előnyömre vált, sokan felnéztek rám, jó érzés volt.

Mindig mondtam magamba hogy:”meg mered csinálni gyerünk, vagy ki mered mondani hajrá!”

Szóval így biztattam magamat.

Te is biztasd magad nincs mitől felned,

Ha valami negatív történik próbálj pozitívan gondolkodni, pl egyest kapsz matekbol, “semmi baj majd többet gyakorlok legalább a magyar dogam jó lett”

Kiegyensúlyozott is úgy tudsz lenni ha kipihened magad a sok tanulás/munka mellett már amennyire lehet, lazulj a barátokkal szabadidodbe csinálj amit szeretsz legyél kedves azokkal akik veled is kedvesek, sportolj néha jót tesz az is:) hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!