Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor lett erős pozitív...

Nektek mikor lett erős pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna nem-megjönnie és gabriel tesztem olyan közepesen erős a csík, nem kimondottan erős.
2017. okt. 2. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy héttel a nem várt után. Ha halványan de ott van a csík akkor valószínű baba van. De pár nap múlva ismételj azért, mondjuk a gabriel teszt elég megbízható.
2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nap késés után erős volt anno, de a Gabriel sosem lesz olyan erős, mint a kontroll csík.

Megvan még a fotó, ilyen volt (a felső):

[link]


De ez már a megszáradt teszt, frissen ennél halványabb volt.

2017. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Halvány csík volt akkor amikor meg kellett volna jönnie és utána pár nappal már erős volt!

Olvastam is hogy olyankor már rövid időn belül sokszorozódik a hormontartalom úgyhogy napról napra erősebbnek kell lennie.

2017. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Késés után két nappal teszteltem. Akkor erős volt.
2017. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sose volt erős két csíkos, csak szépen látható. Olyan erős mint a kontroll csík nem lett. Most a másik szobában szuszog a kis 2 hónapos fiúcskánk :D
2017. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Netről rendeltem extra érzékeny tesztet,ami nemvárt előtt 4 nappal kimutatta ! Szép csíkok !

Ma egy fotó miatt az utolsó darabot is elhasználtam,és csodás erős csík van rajta !

5 db extra érzékeny teszt volt 2.100 ft

2017. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6 nap késéssel a facelle tesztcsík. Nemvárt napján halvány volt, de azért jól látható.
2017. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem sosem lett egyforma erös a 2 csik a teszten.
2017. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy teljes hétig halvány volt. Tegnap volt egy igazi erős tesztem végre, már 10napja késik
2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Szia. Nekem 2 napja kellett volna megjönnie. Ma reggel pozitívat teszteltem Gabriel teszttel. Nekem halvany de aztmondta a nőgyógyászom hogy akármilyen is a 2. csík az ottvan . Ugyanis a teszt ha negativ csalhat de ha pozitiv akkor nem akármilyen halvány :)

Gratulálok

2017. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!