Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok, olyan budapesti...

Tudnátok, olyan budapesti magyarok által is használt családneveket mondani aminek utolsó két betűje "xó"?

Figyelt kérdés

Ezelőtt soha nem hallottam olyan családnevet aminek az utolsó két betűje "xó" lett volna , ez annyira megragadt a fejemben , hogy a családnév első betűi sehogy sem jutnak az eszembe. Facebook-on szeretnék megtalálni egy szélyt akivel a hétvégén találkoztam egy budapesti rendezvényen. Szeretném felvenni vele a kapcsolatot , mivel már nagyon régen talákoztam olyan emberrel aki annyira szimpatikus lett volna , mint ő. Ha valaki tudna pár tippet adni , azt nagyon megköszönném.

U.I.:Ha olyasvalaki tud segíteni , aki szintén részt vett a találkozón és ismeri azt akit keresek, ha lehet ne mondja el neki , hogy elfelejtettem a nevét , mert ez eléggé kínos lenne számomomra. Köszönöm.



2017. nov. 13. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy xó? Nem lehet például sz"ikszó"?
2017. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xó biztos hogy nem, hacsak nem kínai az illető :D

Nem értetted félre? Lebetűzte, hogy ennyire biztos vagy a "xó"-ban? Nekem is inkább a "kszó" tűnik életszerűbbnek, bár olyan név se sűrűn fordul elő...

2017. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Zoxó
2017. nov. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tixó
2017. nov. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xixo termèkcsalád
2017. nov. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami gorog szarmazasu a csaladneve? Magyar vezeteknev xo vegzodessel biztos, hogy nem letezik. A Xixo is azert Xixo, mert Szikszon gyartjak:)
2017. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!