Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tervezünk venni egy autót a...

Tervezünk venni egy autót a családdal, ki néztünk egyet. Ma megyünk megnézni, valaki tud mondani ötletet hogy mit nézzünk meg az autón, mi az amiért nem szabad megvenni? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt az ötletet tudom adni,hogy írd le ennek a szupertitkos autonak a pontos tipusat es egyeb adatait, es akkor még az sem kizárt hogy érdemi valaszt fogsz kapni!
2017. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha lopott, akkor ne vedd meg.
2017. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem ártana milyen autó, mert mindegyiknél másra kell figyelni...
2017. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Ellenőrizd mennyire rozsdás.

- Nézd meg, hogy hogy indul. Ha meleg motorral mutatja az eladó, akkor lehetséges, hogy nehezen indul hidegen.

- Megnézheted a gumikat, ha valami rendellenes kopás van rajta, akkor futómű baja lehet.

- Nézd meg a kipufogófüstöt. Ha kékes vagy nagyon fehér, akkor felejtős.

- Nézd meg vannak-e olajfolyások a motoron.

- Nézd meg van-e horpadás, ha van, akkor alkudj többet.

- Hallgasd meg a motort, ha valami fura kopogást vagy rendellenes hangot hallasz, akkor kérdezz rá.

- Ha van rá mód, próbáld ki nagyobb sebességen is (100-110)


Általánosságban most ennyi jutott eszembe.

2017. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy fizessetek ki egy kis pénzt egy hozzáértő szerelőnek, és vigyétek magatokkal! Ne Pista bácsit, aki Ladánál újabb autóhoz nem tud hozzányúlni. :) Ilyen laikusként nagyon könnyen átverhetők lesztek, és hiába írjuk itt le neked a dolgokat, nem fogod tudni, hogy mit kell nézni és látni.
2017. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!