Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja hogy...

Mindenki azt mondja hogy szerethettem belé, pedig szerintem ez szerelem. Lehetseges? Tobbi lent 17 l

Figyelt kérdés

Alig talalkoztunk.


Az elejen még nem nagyon érdekelt de aztán lejött hozzám beszélgettünk volt csók de én akkor szeribtem bele szerettem.

Nem tudok másra gondolni csak rá..


Aki tud errol a dologrol azt mondja hogy tudtam beleszeretni egy este alatt?

De szeribtem ez hulyeseg.


Szerintetek létezik hogy beleszerettem?


2017. nov. 13. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
szerintem aki azt mondja, hogy a szerelem lassan, honapok alatt alakul ki, az sose volt meg szerelmes. Az csak megkedvelt valakit, akihez szepen hozzaszokott.
2017. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, az egy láng, egy vihar.
2017. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz másra gondolni, az elég biztos jele annak, hogy szerelmes vagy
2017. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elmeállapot megváltozása nagyon gyorsan létrejöhet, ennek azonban nem lehet nagy jelentőséget tulajdonítani a jövőre vonatkozóan. Vannak, akik életük során sok-sok ilyen fellángolást élnek át és az ilyen hegy-völgy érzelmi hullámzásokban élik le életüket..
2017. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!