Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerethettem bele? 16L

Hogy szerethettem bele? 16L

Figyelt kérdés

3hónapja nagyon tetszik egy fiú. Nyár óta ismerem, de akkor eszembe se jutott volna hogy valaha is képes leszek őt szeretni/vagy fog nekem tetszeni. Igazából sokat vagyunk egy helyen, suli(évfolyamtársak vagyunk) meg edzéseken is.Mikor megyünk be suliba mindig észre veszem, hogy néz engem, ilyenkor nagyon örülök neki, de mindig elkapom a fejem. Meg edzésen is többször észre vettem, hogy felüléseknél/erősítésnél mindig néz. Eddig keveset beszéltünk, facen nagyon ritkán, de most a hétvégén lesz versenye és írta neki hogy sok sikert:) Sokszor álmodtam már vele, mindig ő jár a fejembe, és szinte mikor ránézek valamire akkor azonnal taláklok olyan pontot amit hozzá tudok csatolni. Ez szerelem? Amúgy az egésznek van egy szépséghibája ott hogy egy hónapja az egyik osztálytársamnak is tetszik, de a srácnak biztos nem tetszik az a lány(biztos forrásból tudom).

DE MÉGIS MIÉRT SZERETÜNK BELE OLYAN EMBERBE AKIT SZINTE ALIG ISMERÜNK? Félre értés ne essék, de csak a külseje tetszik. Barátnőim szerint 10/6-7es..nekem meg kb 9_10es. Szóval nem páwa, nem menő, nem nagyképű. Eszméletlen jófej, és segítőkész.Szerintetek esélyes hogy én is tetszek neki? vagy nem? esetleg hogyan közeledhetnék hozzá?



#szerelem #osztálytárs #szimpátia #tetszik #lehet viszonzatlan szerelem
2015. febr. 6. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
írtam neki*
2015. febr. 6. 19:45
 2/7 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT ÚGY AKARTAM ÍRNI HOGY félre értés ne essék de NEM CSAK A KÜLSEJE TETSZIK!
2015. febr. 6. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mind1 neked miért? minek akarod tudni rá a választ? tetszik és kész nem? ez kémia, feromonok vonzás, horomonok... ilyenek miatt pl.. ha akarsz valamit tőle menj oda kezdjetek el beszélgetni stb.. nem tudom minek kell túlbonyolítani a dolgokat..
2015. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés... De ez csak kémia, semmi több.:)
2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

plátói szerelem...

most kiokoskodhatnék egy értelmes választ a kérdésedre, de az a baj, hogy én is ezzel a problémával kűzdök. több mint fél éve beszélgettem vele 2szer és utána képes voltam 3hét alatt belezúgni

2015. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Figyelj a mai fiatalok mar csak a kalandot keresik, hogy kit lehet hamar a'gyba vinni ..

ne tudasd vele minden te'ren h bejon neked, azzal csak magaddal tolsz ki, persze ha komolyan szeretnel vele ossze jonni akkor se akaszkodj ra ,ne nezd mindig....

Lèpjen o.. Egyaltalan nem biztos h nem egy egoista , vagy h nem egy hazug ember!! A kulso es a szep szavak megtévesztőek de nem akarlak elrémiszteni! :)

Csak legyel azert ovatos ...

Egy-egy mosoly oke, de ne h tiporj utana, mert komolyan elbizza magat . (bár nem mindenki egyforma) , DE ez a tapasztalatom.!

21/L

2015. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát...

Ha néz téged, az már egyértelmű! :-)

Szerintem pedig nézd többször, mosolyogj rá, hogy biztosan tudja, tetszik neked, és akkor majd hamarabb és/vagy magabiztosabban fog kezdeményezni feléd.

Ha meg próbálkozik, az egyértelmű(bb): Örülj neki leplezetlenül, ne takargatsd a mosolyod, valószínüleg boldoggá tennéd vele :-)

Sok szerencsét, bár az ehhez már nem is kell!

Remélem, segítettem valamit!

2015. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!