Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményez senki?...

Miért nem kezdeményez senki? Ennek köze van az iskolai "hierarchiában" való elhelyezkedésemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok és sajnos elég tapasztalatlan bármi párkapcsolat terén. Szívesen megtapasztalnék már ezt-azt, hisz a koromban már a legtöbb ember legalább az első csókján túlvan, nekem pedig semmi ilyen élményen nincs,pedig nem vagyok csúnya.

Vékony vagyok,többen is csinosnak tartanak,szép az arcom is és az öltözködésem elég nőies.

Ennek ellenére nem nagyon kezdeményez senki velem egykorú... volt már egy-két hát kezdeményező felém,főleg minfog idősebb 5-6-7-évvel nálam, de mostanában lettem 18 és azért 17 évesen soknak érezném egy 24 éves sráccal való összegabalyodást,szóval ezekből nem lett smemi,meg am sem volz meg egyiknél sem olyan nagy kémia vagy ilyesmi...

Nem vagyok nagy bulizós (szülői féltés miatt:D) de elég nyitott személyiség vagyok,mindig van véleményem...

Kicsiként 5.-6.-7.-8.-9.es koromban nem voltam túl szép, nem is nagyon jöttem ki az osztályommal sem... nem voltam sose kiközösítve, de nem vagyok nagyon benne a társaságban, ahogy az évfolyaméban sem... így sokan nem is annyira akarnak megismerni,tudjátok milyen ez..

Azóta viszont azért nőiesedtem, megszépültem,sokat változtam, a megítélés rólam még sem változott... szerintetek ez befolyásolja a dolgot,hogy így alakult? Mit tehetnék ez ellen? Hova mehetnék esetleg új emberekkel ismerkedni? Nem nagyon vannak ötleteim ilyen téren :/ a suli mellett, érettségi stb, csak hétvégi program érne rá, de nem találtam semmi érdekeset vagy szórakoztatót... vélemény?



2017. nov. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég csak kezdeményezőbbnek lenned.

Ismerek csajt aki bármelyik pasit megkapja, pedig fiús öltözködéssel, mert annyira közvetlen, haverkodós, simán közeledik. Nem csinál semmit, csak odaszól pár dolgot egy fiúnak, poénkodik, majd valami felszínes beszélgetés alakul ki belőle és már megy is a dolog.


Oké hogy nyitott vagy, de nem az kell hogy ülsz a padban és nézel, hanem tényleg odaszólsz valakinek.

Például ez a csaj az első év elején ha kérdezett valamit a tanár, (pl. Ki fogja letörölni a táblát) akkor mondta az én nevemet, ránéztem ez miatt, és aranyosan mosolygott rám. Ennyi bőven elég volt hogy jelezze hogy akar valamit.


Nem hiszem h bárhova menned kéne, elég ha tudsz jól kommunikálni másokkal, és a haverjaid haverjait megismered pl.


Van egy csaj aki csak azt várja hogy más kezdeményezzen, és nyitottan válaszol, de semmit nem tud igazán mondani, nem tud semmiről beszélni. És utána csodálkozik ő is, hogy miért nincs senkije. Most nem tudom te miket csinálsz, de ilyet ne.

2017. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te teszel bármit is azért, hogy kezdeményezzenek nálad?
2017. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... hát igen.. tudjátok én abszolút kezdeményeznék,próbáltam is ismerkedni,meg jobban kijönni, de azért egy ilyen társasághoz nehéz szólni.

Ha én mondok valamit az furcsa, miért pont hozzám jössz kategória, míg valaki más mondja ugyanazt, vicces és jópofa... pedig nem vagyok egy nagy weirdo :D egy normális csajnak tartom magamat... de már úgy fel vagyok cimkézve talán,hogy furcsának veszik ha kezdeményeznék

2017. nov. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!