Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem az ember egyetlen...

Szerintem az ember egyetlen egyszer lehet élete során igazán szerelmes. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 12:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriába írtam.. Hogy tudom megváltoztatni?
2017. nov. 14. 12:10
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz. Többször is lehet. Én például igazán 3szor voltam, de közte is akadtak azért fellángolások.
2017. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én úgy érzem ha valaki tényleg beleszeret valakibe , hiába szakítanak később mást már nem fog tudni úgy szeretni.
2017. nov. 14. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyet értek. :)
2017. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek Veled, Kérdező!:) Az én szívem is egyetlen személy iránt vágyakozik, senki más iránt nem leszek képes ilyen mély érzésekkel kötődni...

Habár egyelőre úgy tűnik, az élet más utakat szövöget számunkra, én rendíthetetlenül kitartok az iránta érzett érzéseim valamint a személye mellett...

2017. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Nincs így. Attól függ, kikkel jön össze. Ha nagy kettőtök közti intenzitás...,

80% felett már szinte új dimenzióba lép.

2017. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Aranyosak vagytok, és nem többek 20-nál. Eddig egyszer voltatok szerelmesek, nem tudjátok kiheverni. Ezért hiszitek. Az aktuális szerelmemnél én is így éreztem mindig. Lesz még. Főleg, ha viszonzatlan, akkor tovább kell lépni.
2017. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
10 éve vagyok házas és a mai napig szerelmes a férjembe. Azért, mert téged kidobtak 20 éves korod után, nem kell általánosítani. :)
2017. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Személyeskedünk? Nem mintha közöd lenne hozzá, de 31 éves vagyok, 6 éve boldog házasságban, előtte 7 éves kapcsolatom volt, azelőtt is 3, én hagytam el őket, és mindhárom az igazi volt akkor, amikor megismertem és utána még évekig. A férjem mai napig. Az, hogy valaki csak egyet talál, akit vesszővel kell befogni, mert esetleg ronda, vagy mert úgy nevelik, hogy csakis egy létezik, még nem az igazságot tükrözni. Nem ismerek olyan embert, akinek egyetlen szerelme volt életében.
2017. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

13 évesen beleszerettem valakibe,akit a mai napig nem tudtam elfejteni,pedig az nem most volt már,és örökre a szívemben fog élni! OKé,ez túl nyálasan hangozhat,de igaz! Előtte és utána is voltak fellángolások,és kisebb kapcsolataim,de még egy olyan,mint ami akkor,Vele volt,az már sohasem lesz. Jelenleg van egy párkapcsolatom,kedves srác,odaadó,de mérföldkövekkel van lemaradva Hozzá képest,össze se lehet őket hasonlítani,de tényleg! Megtanultam elengedni a múlt történéseit,mert a múltban nem lehet már élni,de ameddig demens nem leszek,hogy ne emlékezzek semmire sem,addig az emlékezetemben fog ugyanolyan élénken élni,mint ahogy akkor élt!

23/N

2017. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!