Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivan olyankor ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan olyankor ha szerelmes vagyok egy férfibe de tudom hogy rossz ember, bünöző és nem akarok olyan lenni mint ő. Megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Átvágja az embereket. Viszi őket dolgozni es van hogy nem fizeti ki őket. Nekem nem kell egy ilyen ember egyszerűen de szerelmes vsgyok belé. Akkor ott van az exe, akitol van egy gyereke. A volt anyosa bortonben van es kb az egesz famili az exnek bunozo bortontoltelek. Es a ferfi akit szeretek ezekhez tartozott.

De en soha nem akarok olyan lenni nem tudom le irni mit érzek. Bele bolondulok. Néha úgy érzem szégyellem hogy vele vagyok.


18


2017. nov. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi, te dolgod (meg a szüleidé, ha még velük laksz)
2017. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus, nincs ebben semmi. Csak az ítélkezik, aki nem ismeri a női természetet. Ha kiderülne, hogy pszichopata, akkor egész életedben imádnád.
2017. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Kész ennyi 600!
2017. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb jelentsd fel feketemunkaert.
2017. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Bűnöző, de nedvesedsz tőle. Szokásos női cselekedet: képtelenek uralni az ösztöneiket. Ugorjunk.
2017. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Tudod, hogy bűnöző, de a világért nem szólnál a zsaruknak, inkább a suncidat simogatod rá.

2017. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Felesleges bármit is írni. Már érzelmileg úgyis alaposan felkavart, ezt jelzi a kiírt kérdés is. Tipikus női mentalitás. Oszoljunk, emberek, nincs itt semmi látnivaló! :D
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szégyellném. Szánalmas vagy.


28n

2017. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!