Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem soha nem nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem soha nem nem voltam még szerelmes, de van értelme egyáltalán, hiszen nem valószínű hogy a legmegfelelőbb ember iránt táplálod?

Figyelt kérdés
23 éves diplomás lány vagyok. Gyerekkoromban (10-12 évesen) volt több ilyen egész hosszú fellángolásom is, de ugye az más. Talán egyszer voltam szerelmes 17 évesen volt egy fiú akit megláttam és elállt a lélegzetem, hát még mikor közeledni kezdett. Beszélgettünk is sokat pár hétig a személyisége is teljesen megfogott, de sajnos nem lett végül semmi belőle, főként én szúrtam el, még éretlen voltam. Később mikor újra találkoztunk egy társaságban a barátnőmhöz közeledett ugyan úgy mint hozzám másfél évvel korábban... az eléggé fájt. De csókig egyikünkkel sem jutott el. Szóval valószínűleg ilyen nőcsábász fajta. Azóta volt egy hosszú, több mint 4 éves kapcsolatom. Szerettem, jól megvoltunk, de már vége és még mindig eszembe jut az a fiú 17-18 éves koromból. Szerintem még most is nyitott lennék rá, de tudom hogy nem kéne, mert nem tudnék megbízni benne, önfejű stb. nem párkapcsolatra való, mi értelme akkor a szerelemnek?? Ha ez az volt egyáltalán, vagy csak azért nem léptem teljesen túl rajta mert ilyen lezáratlan maradt a dolog? Össze vagyok zavarodva, nem tudom hogy kéne a dolgokhoz állnom.
2017. szept. 12. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom próbáld meg. Hátha mégis meg tudsz bízni benne és rendben lesz minden. Ne bánd meg hogy nem próbáltad meg. Írj neki.
2017. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most kivételesen viszonylag hosszabb ideje párkapcsolatban van, gondolom rájött hogy meg kéne komolyodnia még 30 éves kora előtt ha lehet. Egyébként lehet adnék egy esélyt neki, még ha lányként alapvetően nem is tartom jó ötletnek a kezdeményezést.
2017. szept. 12. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyenlőre felejtős :/
2017. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonlítunk kérdező, én 24 diploma folyamatban, egy szerelem mögöttem szintén 4 évig tartott. Azóta nem tudok szeretni és nem is merek. Nem tudom én sem,hogy mit tegyek,próbálkozzak vagy sem. ár voltak próbálkozásaim,de elég rosszul végződtek úgyhogy emiatt is inkább kerülöm a dolgot.
2017. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem voltam szerelmes a páromba... viszont szerettük és tiszteltük egymást, jól megvoltunk, megbízható és mindig őszinte volt. Hogy vége lett az igaz, de azzal a korábbi sráccal közel eddig sem tartott volna hiába volt vele fellángolás. Szóval 5 évente ha egyszer van ilyen "szerelem" és szerencsés vagy akkor a racionális dolgokban is minden stimmel (ami megint nem túl gyakori) és akkor van egy kapcsolatod ami ha viszonzott tökéletes lehet, ha nem szúrjátok el, ennek így nincsenek túl jó esélyei... Vagy hogy van ez?
2017. szept. 13. 16:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen nagy csalódásom, ami miatt ne engedném meg magamnak. Nem is szakítottak velem soha, ez az egy srác volt akivel sajnáltam hogy nem jött össze és akkor és én szúrtam el. Lehet olyan, hogy valaki nem képes szerelmes lenni? Egyszer jó lenne pedig.
2017. szept. 13. 16:18
 7/9 anonim válasza:
Sztem keresd fel. Legalább ha úgy van te is megtudod mi a szerelem.
2017. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt muszaj volt kihangsulyoznod hogy diplomas lany vagy? Mi volt a celod vele? Hogy ne nezzunk ostobanak? Annak nezlek.
2018. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Muszáj volt, hogy esetleg bevonzzon egy gazdag 40est. :)
2018. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!