Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felsőoktatásban csak ilyen...

Felsőoktatásban csak ilyen tökéletes kinézetű minden téren tökéletes csajok vannak?

Figyelt kérdés

Igényes kinézet, tökéletes mai divatnak megfelelő öltözködés, látszik a pénzesség, a minden téren tökéletes élet. Facebook: youtube videók szerinti smink, körmösnél csináltatott köröm, műszempilla, edzett test, borítókép: valami utazásos kép, tengerpart, vagy kép a pasijukkal, virágok stb. Az instájuk sztár instákat utánzó, kaja lefotózos, tengerparton pózolós semmitmondó sz@r, ami csak arról szól hogy tökéletesnek állítsák be magukat. Kb. olyanok ezek a képek, meg insták, mint a régi Barbie újságokban, ilyen szituációkba beállított barbie babák. Pl. Zimány Linda meg Dukai Regina instája.

Ezeknek nagy része a felsőoktatásban tanul, tehát a kérdésem: ez az értelmiségi réteg? Ők lennének a társadalom teteje? Ez a mainstream, semmitmondó, egyedi ízléssel nem rendelkezés?

Kb. erre a stílusra gondolok:

[link]


2017. nov. 15. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Külföldön tanulok, egyetlen egy ilyen lány sincs szerintem, pedig nyugati ország, neves egyetem, pénz van bőven, szóval nem hiszem, hogy Magyarországon ez lenne az átlag azért (magyar egyetemen tanuló ismerőseim nem így festenek)
2017. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egyetemista, de az instagram, facebook alapján meg az egyetemek környékén elsétálva (látva milyen csajok mennek be meg ki az egyetemről) ezt szűrtem le.
2017. nov. 15. 18:23
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom nem nagyon jártál még egyetemen belül. :)


Valóban van egy ilyen réteg, de simán több "normális" lányt látok nap mint nap. Csak őket nem érdekli annyira, hogy mindenki észrevegye őket, boldogan elvannak enélkül is.

2017. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért baj az ha valaki ad magára? Ha ő vagy a szülei megtehetik akkor miért ne. Rakd rendbe a saját életedet ahelyett hogy másokra irigykedsz.
2017. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet hogy igazából nem is a felsőoktatáson kéne hogy legyen a hangsúly, mert tényleg vannak ott kevésbé tökéletes lányok is, leginkább ez cseszett fel:


[link]


[link]


a hasonlóság.

2017. nov. 15. 18:26
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es inkább örökké lesz szar életem minthogy ennyire mainstream legyek.
2017. nov. 15. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom miért lett lepontozva?

Mi olyat mondtam? (egyes)

2017. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez valami manga képregény fantázia világ??? Jól van fiam. Nézz mesét ;)
2017. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Két egyetemet végeztem, és egy ilyen csajjal sem találkoztam egyik szakon sem.
2017. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na akkor milyen csajokkal? Valami link?
2017. nov. 15. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!