Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak az...

Miért ilyen gonoszak az emberek? Csak mert nincs tökéletes testem már takargassam magam?

Figyelt kérdés

Pár napja voltunk a gyerekeimmel sétálni és a nagy melegben rovidnadrag és trikó volt rajtam. A gyerekek játszottak, én pedig egy padon ülve figyeltem rájuk. Mellettem két tizenéves lány ült és hallottam, ahogy azt mondják rólam, hogy vehetek fel rövidnadragot ilyen lábakra. Milyen undorító, meg semmi szégyenérzet bennem?

Oké, tényleg nem szép, mert meg van nyulva rajta a bőr majd 60 kiló fogyás és két gyerek után, nem is mutogatom ha nem muszáj, de a melegben nem gyulladok meg, mert nincs feszes testem. Rosszul esett nagyon, azon vagyok, hogy szebb legyen, de ez nem egyik napról a másikra megy.

Tényleg ennyire zavaró, ha egy nem tökéletes testű nő nyáron rövidet vesz fel?


2017. jún. 21. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gyerekek az iskolában állandóan azzal foglalkoznak, hogy ki mit vesz fel? Ciki ez, ciki az, ciki amaz. Én nem is értem mit jelent az a szó, hogy ciki. Ők állandóan meg akarnak egymásnak felelni. Mikor ideköltöztem Budapestre, végre megnyugodtam,hogy: de jó, itt a nagyvárosban végre azt veszek fel mindig amit akarok. Akármit akármivel felveszek. Ne is törődj velük.
2017. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
A leírásból arra következtetek, hogy nő vagy... ebben az esetben mielőttvilyenen fenakadsz, visszaemlékezhetnél, hogy milyen is volt kamasz kislánynak lenni, és hogy mennyire lenézted az időseket, minden mára már számodra is hétköznapi dol9gba belekötöttél, leszóltál... ilyen kamasz lánynak lenni... mielőtt csalódnál az egész emberiségben jussanak eszedbe a kamasz és a hormonok szavacskák és szard már le, mi a véleménye egy vadidegen kamaszlánynak...
2017. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, az ilyen lúdgágogást meg sem kell hallani!
2017. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A kamaszok ilyenek.. inkább örülj annak, hogy gyönyörű gyerekeiddel együtt töltheted az időt, és legyél abban, amiben kényelmes :)
2017. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor neki is olyan lesz a lába, megtudja. Akkor már te nem leszel ott, hogy láthasd a pillanatot, de ezeket a tinis baromságokat csak az idő "gyógyítja". Ne aggódj, mikor ő terhes lesz, és visszere lesz, vagy vizenyője, akkor megérti majd pontosan.

Normális, érett gondolkodású embernek nem, nem zavaró az ilyesmi, hiszen senki nem azért van, hogy a többi embernek esztétikai élményt nyújtson. Ők még valószínűleg ebben a tévhitben vannak, de ez seperc alatt meg fog változni.

2017. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már felnőtt gyerekes nőként ilyen buta tinidumák irányítsák az életed! Ahogy elnézem az utcaképet kb mindenki öreg- fiatal, kövér- sovány ,felvesz rövidgatyát . Ezek a csitrik meg egész nap rihegnek hol ezen hol azon mert azt hiszik övék a világ.
2017. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem kellene velük foglalkozni, de mióta az eszemet tudom kövér voltam, elég sokat csufoltak miatta, igy az ilyen beszolasokat mindig a szívemre veszem.

Lassan 30 évesen nem kellene már ilyeneken kattognom, próbálok nem odafigyelni ilyenekre, de nem könnyű.

2017. jún. 21. 09:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen te csodás dolgot tettel két gyereket a világrahoztal ok ez úgyse értik addig amíg nekik is gyerekük lesz.amugy én is tizenéves vagyok de soha nem szoktam sértegetni senkit mert épp van egy kis felesleg rajta de főleg olyannnak akin látszik h most szült ugyanúgy joga van azt felvenni amit akar mint nekem vagy nekik szoval csak ne foglalkozz velük mert szanalmasak:)
2017. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát azért nem most szültem, a kisebb mar 4 éves. :)

A sok fogyás miatt vannak problemaim a bőrömmel, amit próbálok takargatni, de ebben a nagy melegben a hosszú ruha nem opció.

2017. jún. 21. 10:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet a lábaidról.
2017. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!