Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség volt megvennem az...

Hülyeség volt megvennem az iphoneSE-t?

Figyelt kérdés

iPhone 5-ös volt előtte de az most meghalt tegnap. Használtan vettem egy éve. Ma viszont vettem részletre egy se-et. 6s-t akartam de nem volt sehol készleten már mert kifutó... se bezzeg volt...

Na mindegy. Így elhoztam ezt. Szerintetek hülyeséget csináltam?

Szar az se?


21/L


2017. nov. 15. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert nem hozod el reszletre a legujabb iphonet? Az tuti nem lesz szar...
2017. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy jó ár érték arányba vetted vagy sem.
2017. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mivel 140.000ft előleget kértek volna és havi 25-öt kellett volna fizetnem. Ezért.
2017. nov. 15. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Az SE egy 5/5s-be csomagolt 6s. :)

Nem csinaltal hulyeseget. Ha nem zavar, hogy nem lapat telefonod van, akkor hasznald egeszseggel. Legalabb nem kell megszoknod az uj meretet, es raadasul meg okosabb is.

2017. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csináltál hülyeséget. Az SE ugyanaz, mint a 6s, csak egy kisebb kijelzővel, illetve valemennyivel gyengébb az előlapi kamerája, de ennyi a differencia a kettő közt.
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen hülyeségnek azt érzem hogy feltetted a kérdést MIUTÁN megvetted a telefont.
2017. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
nem vagy normalis, iphone mobilban az a szar hogy ott mindenert fizetni kell ha nem fizetsz semmit se tudsz csinalni rajta csak netezni meg alap dolgokat hasznalni, raadasul reszletre telefont te jo isten csak a nevet veszed meg maga a telefon nem er annyit, egy jo eros megbizhato androidos telot kellett volna venned de most mar mindegy.
2017. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Androidot?:D normális vagy már ne haragudj:D?

7 évig androidos voltam de a végére már földhoz tudtam volna verni őket. Pedig a legutolsó az egy Galaxy a5 volt..7 év alatt 5 telefont váltottam mert gagyi szar az összes androidos. Kell a fenének. Az iPhone 5s amit használtan vettem legyűrt 3 évet...

Soha többet androidot

2017. nov. 15. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
jó az android ha az ember minosegi telefont vesz, ha samsungot vettel meg huaweit vagy ilyen hasonlo szarokat akkor ne csodalkozz hogy egy fos volt mind.
2017. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi a minőségi belőle?.D
2017. nov. 16. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!