Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okozhat ennyi sírást?

Mi okozhat ennyi sírást?

Figyelt kérdés

Érzem a lelki terhet ami rajtam van állandóan, bonyolult a történet, iszonyatosan..nagyon sokat sírok. Valamelyik nap felkeltem reggel 6-kor és sírtam kb. 1 órán keresztül, utána napközbe is és délután 5-kor már aludtam másnap reggel 6-ig 13 órát, olyan szinten kimerített.

Most is érzem a gombócot a torkomban, nagyon rossz ami történik velem. Beszélni nem tudok már róla, senki sem értheti meg soha. Tegnap egy kést vettem a kezembe, de képtelen voltam megtenni. Nem akarok meghalni, de nincs erőm élni. Egy élő halott vagyok. Egy semmi. Egy fájdalmat hordozó váz.


2017. nov. 19. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Mintha minden azért történne velem, hogy tönkretegyen, és nem vagyok eléggé roncs soha hogy véget érjen. Hol a vége ennek? Hová fogok jutni? Aluljáróba? Temetőbe?

Miért válok napról napra egyre undorítóbb emberré? Olyanná, akit már beterítenek a saját hazugságai és nem lát ki a saját maga gyártott hazugság hálózat mögül? Hol van ennek vége? Van még igazság bennem?

2017. nov. 19. 22:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nincs sok hátra.
2017. nov. 19. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne sirj. :) hanem valtoztass azon ami nem jo. Nincs semmi baj. Nyugodj meg.
2017. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nincs sehogy tovább, hogy nem lehet felállni. Mindig van megoldás, le lehet tenni a negatív gondolatokat, csak kell egy motiváció, vagy egy jó szakember.

De mi a gond konkrétan?

2017. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem te is tudod mi okoza a bajt, ha nincs is itt kifejtve... és meg kell találnod a módját, hogy feldolgozd, tovább lépj. A mostani állapotodban zsákutcának látod az egészet, de mindig van kiút, csak az első lépéseket mindig úgy érezzük, hogy erőnkön felül lenne. Ha kell akkor kérj segítséget!

És hidd el: ha megtanulsz róla beszélni, akkor sokkal könnyebb lesz!:)

2017. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Most nagyon figyelj. Tapasztalatból írom amit írok. Az a helyzet, hogy ha kaját csinálok akkor 10-ből 3x kb rám szokott jönni a sírás. Komolyan. Nèha inkább szünetet tartok benne mert már nem bírom. Nagyon erős a hagyma gőze. A paprikáról ne is beszèljünk.
2017. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is pont ugy volt Nyár végéig...utána öngyilkos (probáltam) lenni de isten ugy sksrta hogy ne sikerüljön és azota NAGYON BOLDOG EMBER LETTEM😃😃😃

Na ezzel nem azt mondom hogy legyél te is..... csak megkell keresni az igazi okát😉

2017. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!