Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tűnnek azok az eltűnt...

Hová tűnnek azok az eltűnt emberek, akiket sosem találnak meg? Magyarok közül is sok van. Sok gyerek

Figyelt kérdés

pl mai "Eltűnt" c. műsorban az ID-n


[link]


Őt sem találták meg sosem... :o



a tegnapi részből a srácot 12 vagy hány év után találták meg pár hónapja 1 mérföldre az otthonától holtan :/



de a többi?


És a magyarok?


[link]


2017. nov. 21. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is eltűnt voltam, elegem volt mindenből és elmentem világgá, 10 nap után már elegem lett a világgá menésből és visszamentem. Van ilyen is.
2017. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
rendőrségi bejelentéssel mindennel együtt kerestek is ?
2017. nov. 21. 15:22
 13/18 Bihar Valatonon ***** válasza:
90%
Azért az a "többmilliószorosa a netünknek" hülyeség, mert már jó ideje igencsak összezsugorodott a darkweb...amúgy meg változó sok ember így kezd új életet, hogy eltűnik.
2017. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen rendőrségnél is le lett adva a képem, volt felhívás is, állítólag szerveztek keresést is utánam, végigjárták az erdőket itt a környéken, meg ahová elbújhat egy ember azokat a helyeket is.
2017. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Till Tomi osztálytársam volt. Brutális volt megélni, hogy eltűnt, pedig annyira gyerekek voltunk még és a mai napig nem tudom felfogni hogy veszhet valakinek így nyoma. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy a rendőrség a mai napig nem talált egy fogpiszkálót sem, ami arra utalhat, hogy mi történt vele, pedig annyiféle verzió van már és annyiszor elővették újra az ügyet (főleg ha emberi maradványokat találnak valahol).

A családját nem irigylem. Ezt nem lehet feldolgozni, nem lehet elfogadni, megtanulni együtt élni vele. Ennyi év után már a biztos rossz is jobb, mint ez a kilátástalanság, hogy nem tudod várhatod-e még haza, vagy sem.

Egyszerűen borzasztó. Borzasztó belegondolni, hogy én is lehettem volna, vagy a mellettem ülő, vagy az előttem ülő, akárki. Egy korosztály vagyunk, egy csapat voltunk, együtt játszottunk. Én felnőttem, családot alapítottam, róla meg azt sem tudni, hogy él-e vagy hal.

Hihetetlenül sajnálom.


Egyébként néha én is megakadok az ID-n és elképesztőnek tartom a különbségeket, ami a nyomozást illeti. Olyan ügyeket göngyölítenek sokszor fel, amihez itthon szerintem hozzá sem kezdenének, vagy legalábbis nem túl nagy erőfeszítések után lezárnák a nyomozást, mivel nem lenne nyomravezető jel. Néha az az érzésem, hogy 20-30 évvel ezelőtti sztoriknál fejlettebbek voltak ott, mint ma itt.

2017. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem irigylem őket, róla is sokat olvasgattam, ID -n a kedvenc müsorom az Eltűnt, mindig megnézem, sokat agyalok ilyeneken :( szörnyű
2017. nov. 21. 20:03
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbjük elő kerül, szimplán csak megszökött. De az amelyik nem kerül elő az valszeg szervkereskeskedők, pedofilok, szadista emberkínzók áldotatai lesznek.

De felnőtteknél a gyikosságot is így rendezik el. A rendőrség nem nyomoz olyan nagy intenzitással egy eltűnt felnőttnél, mint ha meg találnák a holttestet.

2018. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
81%
Még én azt meg kérdezném, hogy lehet valakit elrabolni? Nyilván az utcán, de akkor is, az utcán több 100 ember van, nem hiszem el nem hivná valaki a rendőrséget, vagy akármi. Szemtanúnak az utcán mindeig kell lennie.
2019. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!