Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz dolog leelezős joghallgató...

Gáz dolog leelezős joghallgatóként egy turkálóban dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a környékünkön nincs más...

Így hogy hallgató vagyok még csak, nem vesz fel egy ügyvédi iroda sem...

30.000 fős városról van szó.

21/L


2017. nov. 22. 19:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Levelezős*
2017. nov. 22. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
40 évesen is ott fogsz dolgozni, mert ma mindenféle jöttment jogásznak megy. Nagyon túltelített.
2017. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jott ment...

Hat ne haragudj,de en nem tartom magam mindenfele jottmentnek!

Az hogy annak mennek az oke,de el is kell vegezni!

2017. nov. 22. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ebből csak magyarországon csinálnak ügyet, amerikai diákok ótvarabbnál ótvarabb helyeken dolgoznak, uszodát takarítanak miközben phd-re készülnek... mégse érdekli a kutyát se. Ne érezd magad emiatt rosszul, a 2. válaszolónak meg gratulálok az egyszerű világképéhez
2017. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, nem hiszem hogy a jöttmenttel rád célzott. Viszont igaza van, több végzett jogászt is ismerek, és közülük kettő tudott elhelyezkedni a diplomájával, nem valami álom fizetésért.

Divat lett a jog, ugyanúgy mint a kommunikáció, a turizmus és a pszichológia, így sokkal több ember tanulja ki, mint ahányat érdemben fel tud szívni a munkaerőpiac.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem ciki dolgozni, az mindegy hogy hol teszed, míg tisztességes az a munka. Attól hogy te jogot tanulsz, vagy egyetemista vagy, még nem leszel se több, se különb a többi embernél, aki mást tanul, vagy nincs diplomája.

2017. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne izgulj kérdező, én prostituáltként dolgozok, én is jogot végeztem. Egyáltalán nem gáz.
2017. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
A munka sosem szégyen, csak az, amit kishazánkban kapunk érte. :D
2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi gáz nincs. A turkáló nem rossz hely. Nem "alantas" az én szemszögemből. Ez is csak egy munka mint a többi. Úgyhogy nyugodj meg,semmi de semmi gond nincs vele/veled :)
2017. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

"Így hogy hallgató vagyok még csak, nem vesz fel egy ügyvédi iroda sem... "


Miért kellene hogy felvegyenek, se nem jogász se nem ügyvéd nem vagy.

2017. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Készülj fel, hogy turkálóból fogsz menni nyugdíjba, mert a jogász az nulla! Semmi, összes csöves arra a szakra megy.
2017. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!