Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó vagy rossz dolog hogy 26...

Jó vagy rossz dolog hogy 26 évesen 16 évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés
Az arcomon nem tudok változtatni, esetleg sminkkel kinézek 18-nak. A ruházati stílusom nőies, letisztult.
2017. okt. 22. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem előnyös. Később mindenképpen az lesz, még ha most nem is érzed. Én is 23 vagyok, messze nem nézek ki annyinak.
2017. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Csak jót jelent :)
2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem. A kölök arcod fog öregedni. Ráadásul sosem fogsz igazi nővé érni.
2017. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Engem is néztek már tíz évvel fiatalabbnak. Én összességében örülök neki, és bóknak fogom fel ilyenkor. Még akkor is, ha az adott pillanatban kényelmetlen tud lenni, hogy az igazolványodat kell keresgélni, csak hogy elhiggyék a korodat, és megvehess valamit, vagy beengedjenek valahova. :D
2017. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Én is így vagyok, 29 évesen 20-nak néznek... Egy nőnél sosem baj.


Ha pasi volnál, és úgy néznél ki fiatalabbnak, na akkor az ultra gáz lenne. :D

2017. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Attol fugg milyen az ossz hatas. Nekem is van egy olyan ismerosom aki nagyon “kolyok kepu” lany, de mar őszül. Elég groteszk :D ;)
2017. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs festett hajam, de még nem őszülök.
2017. okt. 22. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Én 23 vagyok de jó ha kinézek 16-nak. A személyimet akkor is elkérik ha nyáron egy kiülős helyen egy koktélt akarok inni. A gyakorlati helyemen mindig "kislánynak" hívnak. Ráadásul vékony, és alacsony is vagyok. Sminket nem használok. Én is nőiesen öltözködök de semmit nem segít. Nekem inkább ez átok. Viszont anya is ilyen. 49 éves de kb 35-nek szokták nézni. Ő sem sminkeli magát. Egy ránc sincs rajta. Szóval később lehet jól fog ez jönni, most viszont szívesebben néznék ki idősebbnek :)

23N

2017. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen vagyok és engem rettentően zavar. A korban hozzám illő felnőtt férfiak ránézésre elkerülnek kb mert gyereknek hisznek. Hiába öltözök felnőtt nőként, hiába sminkelem magam, nem segít. A munkahelyemen hatalmas küzdelmek vannak, hogy komolyan vegyenek. A jóval fiatalabb emberek is helloznak..stb.. Szerencsére az eredményeim magukért beszélnek és ez hoz némi elismerést, de sokkal könnyebb lenne, ha nem egy aranyos kislánynak néznék ki. (az aranyos kislány jelzőt egy ismerősöm mondta, mikor megkérdeztem milyennek tűnök első ránézésre, ha belépek valahová)
2017. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Engem 30évesen 18nak néznek, sosem éreztem bajnak :)
2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!