Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami érdekesség/furcsaság,...

Valami érdekesség/furcsaság, amiben ti hisztek/amit ti kutattok/ami iránt érdeklődtök és megosztanátok?

Figyelt kérdés

Lehet ez bármi, amit érdekesnek tartotok, kevésbé ismert vallás/filozófiai irányzat, összeesküvéselmélet, elhanyagolt tudományág, ritka természeti/afeletti jelenség vagy akármi olyan, amiről keveseknek van tudomásuk. Szeretek a mainstream világon kívüli dolgokkal foglalkozni, új ismereteket szerezni, és még ha nem is sok haszna van, de ez olyan "szórakozás", ami leköt.

Úgy is jó, ha csak a nevét írjátok le az adott témakörnek, de nagyon szívesen olvasnám a személyes véleményeteket/tapasztalataitokat is róla. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 25. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
16 éves korom óta érdekel a tudatmódosítás világa, tehát drogok.
2017. nov. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt vizsgálom, hogy lehetne 3x ennyi embert etetni/itatni/ruházni/energiával ellátni/stb mközben visszaállítanánk az élővilágot egyensúlyba..
2017. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nothing
2017. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekel a női agresszió mibenléte: egy nő miért kezd el valamilyen harcművészetet tanulni, miért verekszik, stb. Emellett érdekel a karate, de nem űzöm.
2017. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vonzás torvénye.
2017. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a szubkultúrák érdekelnek, ezen belül a zenei szubkultúrák, főleg a punkmozgalom. De bármelyikről szívesen olvasok.
2017. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

U egyáltalán nem ezeket vártam, de nagyon tetszettek, köszönöm! :3 És jöhetnek még. :)


#1: Azért vigyázz, bár gondolom ha jártas vagy a témában tudod mi káros, mi nem, vagy épp mi egészséges, de óvatosan csináld. :)

-

#2: Érdekes, a szakterületed is ehhez köthető? Esetleg a témával foglalkozó helyen dolgozol? Vagy egyenlőre csak érdekel a dolog? Szerintem hasznos lenne, ha több embert foglalkoztatna. :)

-

#3: That was the most useful comment I have ever read on this website, thank you, you just saved the world.

-

#4: Miért épp a női nemre vonatkozóan? Most hirtelen vagy egy szexista vagy egy feminista jelent meg a fejemben a válaszod mögött, persze lehet egyik sem vagy, de érdekelne a motivációd ennek tanulására, érdekesen fogalmaztad meg. :D

-

#5: Régebben engem is foglalkoztatott ez az elmélet, talán még el is hittem néha, hogy létezik, de szkeptikus vagyok ezeket illetően, ennek ellenére az ehhez hasonló kevésbé ismert elméleteket is szívesen várom. :)

-

#6: Engem is érdekel a punk szubkultúra, sőt, nagyon is kedvelem (a magyar változatát kicsit jobban, mint a külföldön elterjedteket). Mondjuk a zenéjük nem mindig tetszik, sokszor átmennek politikába, amikor elvileg elítélik azt, a hangzás meg nem mindig van a helyén, de alapvetően egy elég szimpatikus társadalmi réteg. Te esetleg punk közösséghez tartozol és/vagy punk vagy? Ha igen, akkor lenne pár kérdésem, ha nem gond.

2017. nov. 26. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

mivel nincs szakma ami ezt lefedné....


még egyedül csinálom, hamarosan nemzetközi szintre emeljük egy kisebb szakértői körrel


a cél valós, működő, tesztelt javaslatokat adni a világ minden érdeklődő emberének, hogy meglegyen a lehetősége mindenkinek a jót választani


plusz összekapcsolni minden jó irányú kezdeményezést, kiszűrni a lufi eredményeket és fogyaszthatóvá tenni a fenntarthatót

2017. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!