Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már két napja semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két napja semmit nem tudok róla, pedig úgy volt, hogy talizunk?!

Figyelt kérdés

két napja egy üzenet nem érkezett tőle, de nem is volt elérhető...

mire gondoljak ilyenkor?

elutazott ?

elrabolták?

meghalt?

vagy esetleg más állhat a háttérben?

...semmit nem tudok róla

24/F



2015. júl. 28. 15:41
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
alakulóban lévő kapcsolatról van/lett volna szó.
2015. júl. 28. 15:43
 2/31 anonim ***** válasza:

én a helyedben próbálnám felhívni, jópárszor, ha ki van kapcsolva v kicseng de fel nem veszi, akkor várnék még 1-2 napot, aztán ismerkednék tovább.


30/N

2015. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is arra gondolnék, először hogy meghalt, elrabolták vagy hasonlók, mikor utoljára beszéltetek nem említett semmit hogy menne valahova vagy ilyenek?
2015. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
a talit beszéltük meg , volt egy kis dolga ha előbb végez azt mondta talizhatunk, azóta még fb-n sem volt fent
2015. júl. 28. 15:48
 5/31 A kérdező kommentje:
mindegy mindenesetre, ha nincs semmi baja tehát nem rabolták el nem halt meg valószínűleg soha többé nem beszélünk, mert ez így nagyon nem fer dolog részéről
2015. júl. 28. 15:54
 6/31 A kérdező kommentje:
na most látom , hogy 3 perce is fent volt szóval soha többé nem beszélek vele :D:D:D
2015. júl. 28. 15:55
 7/31 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem akar találkozni/beszélni/akármit csinálni veled. Nem épp gerinces módon tette mindezt nyilvánvalóvá.. (De, őszintén mondom, ne legyen igazam..)


Amúgy női (már ha 17 évesen nevezhetem magam nőnek..) szemszögből van olyan, amikor tök jó dolog beszélgetni/irogatni egy sráccal, azt hiszed meg van a közös hang, megbeszéltek egy talit, aztán valami folytán megváltoznak a gondolataid és már másképp látod, s a közös jövőt sem tudod elképzelni.. Személy szerint mondjuk én egyenesen közölni szoktam, ha valami nem olyan, amilyen annak lenni kellene... Jó, elég idióta megfogalmazás, de remélem érted mit szeretnék mondani :)

2015. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

értem mire gondolsz és valószínűleg ez állhat a dolgok mögött, de azért még hagyta magát meghívatni múltkor :D:D:D

pedig egyik ismerősöm olyan jó színben tüntette fel , rendes , aham már sejtettem, hogy valami nem stimmel vele

de ennyi gerinc sincs benne azt nem gondoltam volna

2015. júl. 28. 16:35
 9/31 anonim ***** válasza:

Mert A, azért jól esik, hogy elhívnak, és akkor ott talán még el is mennél vele

B, nem tudta pontosan hogy mi van, és azért egy ilyen ajánlat után jobban helyrekerülnek a dolgok, hogy akkor most ad egy esélyt kettőtöknek vagy sem

C, nem tudta hogyan közölje, hogy esélytelen, aztán igent mondott, majd lerázott..


Nagyon ajánlgatták..Akkor ott valami sántít, mondjuk én sem épp a gerinctelenségre gondoltam volna.. Számomra ez elég undorító..Mondjuk,én meg túlőszinte vagyok, ami a szívemen, az a számon.. De, nem vagyunk egyformák :)

2015. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

legalább te őszinte vagy , én többre értékelem az őszinte embereket, én is az vagyok

még ha bántóan őszinték is , könnyebb lenyelni számomra az őszinte szavakat mint a később kiderülő hazugságokat.

2015. júl. 28. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!