Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira gyorsan telik az idő...

Annyira gyorsan telik az idő . úgy érzem csak eliramlik felettem minden. Megragadok. Hogy lehetnék aktív résztvevő és nem passzív szemlélődő?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsit túl van hype-olva ez az egész éljük meg az életet dolog... mindenki aktiv a maga módján. Szerintem sokan pont azért nem vagyunk boldogok, mert túl sokat várunk az élettől.
2017. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én dolgozom, tanulok, sportolok, felkészítem magam a jövőmre, és (vagyok olyan őrült, hogy) önkénteskedésen gondolkodom. Te mit csinálsz az önsajnálaton kívül? Én már nem is tartom magam igazán magyarnak, mert "nem illik a magyarság képébe" (idézőjel!!!), hogy valaki ennyire belemenjen a sűrűjébe az életnek anélkül, hogy bulis, alkoholista, és/vagy drogos, depis nyomorult legyen. :D
2017. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Battki, te még mindig nem tudod?

Ne, te:


https://www.youtube.com/watch?v=XBsJn2pZUwM

2017. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Reálisan kell felmérned, hogy mennyi az, ami erődből telik. A többi már csak rajtad múlik: őszintén meg kell gondolnod, hogy neked mi a fontos, és hogy mit tehetsz érte. Nem fog a szádba repülni a sült galamb, nagyon keveseknek repül a szájába, bár vannak, akik ezt sugallják, mert szégyellik az erőfeszítést, vagy nem tudom.

2017. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!