Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoltok az x faktor...

Mit szoltok az x faktor gyoztesehez?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 17:46
 1/8 anonim válasza:
66%
Nem nézem azt a retek megjátszott szart.
2017. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagy meglepetés nem volt. Tulajdonképpen előre borítékolható volt hogy hármójuk közül fog nyerni valaki. Amúgy tényleg ritka gyenge volt az egész.
2017. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Várható volt. Sajnálom, hogy ennyire megrendezett az egész.
2017. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én pont nem ezt a végeredményt vártam, de örülök neki. Sokan azzal jönnek nem magyarok stb, de kíváncsi lennék ha Serena nyert volna ez mennyire érdekelte volna a nézőket. Ezen kívül szerintem unalmas lenne ha idén is egy lány nyert volna, igaz hangilag más de stílusban ugyanaz Serena és Opitz Barbi (15-16 éves kis csaj, oké tudnak énekelni, felkapottak instán és?). Kövezzetek meg, de úgy gondolom ez így fair. A műsor meg tényleg minden eddiginél gyengébb volt.
2017. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem örültem, középszerű volt Ricco és Claudia. A Cseh/Szlovák tehetségkutatóba másodikként sem lett nagy karrierjük 2014 után, szóval most se lesz. Inkább a fiatal lánynak adtam volna a győzelmet mert ő még viheti valamire.
2017. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt még nézi is valaki?
2017. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézek TVt, legfőképpen nem kereskedelmit.
2017. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, semmit, én még ott tartok, mikor azt a tejeskannás emberkét kiküldték valami műsorra, aztán mint mindenhol a háborgás. :D
2017. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!