Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen félnem hordani a karórámat?

Figyelt kérdés

Most fogok kapni egy elég drága karórát 55 ezer ftosat. De félek hogy elfogják lopni, borsodba élek, igaz még szerencsére sose kötöttek belém meg hasonlók ,de mit csináljak ,ha elakarják lopni vagy ha ellopják.

Iskolába akarom hordani meg ünnepekor stb.. diszkóba nem vinném.


17/f


2017. nov. 27. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen gyámoltalan vagy, add nekem. Hordom helyetted.
2017. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ezellen pedig nem tudsz mit csinálni.Kivéve ha erős vagy,mert akkol bakony nyaszod őket 😂
2017. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj akkor nem kérkedni vele ne mutogasd olyan embereknek akikből ezt kinézed és legfőképpen ne mond, hogy mennyibe került.. Ha azt hiszik értéktelen kacat nem valószínű, hogy megállítanak érte bármilyen megyében is élsz nem hinném hogy lelopnák a kezedről. Ha még is akkor lehetőleg ne hagyd magad. (könyörgöm 17 vagy) Ha ellopták sok mindent már nem tudsz érte tenni. Suliba tesin ne hagyd kint add oda valamelyik haverodnak vagy tanárnak. Ennyi
2017. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hagynám magam, csak attól félek hogy leszúrnak :/ a cigányok ugye. Meg azok csapatostul járnak azok ellen sokat nem érek. De 1v1 be megtudnám magam védeni simán..
2017. nov. 27. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem veszed fel s kész. Túl dramatizálod vagy csak vered magad az órára, pasz.

Szerinted az emberek nagy része meg tudná mondani milyen órát hord a másik?


Apámnak limitált kiadású órája van (a világon csak pár darab van belőle).

Nem fogtak kést a torkához se semmi.


Bezzeg az autóját feltörték xD


Arról nem beszélve, hogy téli időszakban, hosszú ruha van rajtad - eltakarja...

Vagy hordj csuklópántot vagy valami.

2017. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy kocka vagy?
2017. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka, régebben jártam boxra is meg kondiztam is szóval van egy alapom meg oda állok. De félek a cigányoktól :/ Attól hogy csapatostul megtámadnak és leszúrnak :(
2017. nov. 27. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerezz be paprika spray-t, támadás esetén több elkövetőt le tudsz fújni és időd is lesz elmenekülni.
2017. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem ér annyit mint az életed! Főleg 55k-t ami most akár nagy pénznek is tűnik de csak 180 euro. Ha félted, hagyd otthon.
2017. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is drága órám van, de még sose gondolkodtam ilyenen, hordom is mindenhova. Hogy mit tennék ha ez történne? Hát nemtudom, de csak nem szúrnának le miatta, bár mondjuk addíg biztos nem adnám oda...
2017. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!