Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha a párotok sok pénzt...

Nők, ha a párotok sok pénzt keresne, hogy mindent biztosítson es ne kelljen nélkulozni, akkor is dolgoznátok? Vagy rossz érzés lenne, hogy mintha eltartottak lennétek, így inkább ti is próbáltok kulon ervenyesulni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Èrtelmes nő dolgozik, mert a jővőre is gondol nem csak a jelenre....
2017. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk hasonló a helyzet, dolgozom természetesen. Nem azért tanultam, hogy otthon üljek.

Ha mást nem, legalább a párod támogatásával próbálj elindítani egy kis magánvállalkozást.

2017. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nem bírnám hogy eltartott legyek!Aztán meg jönne az hogy semmibe nem szólhatok bele mert nem én keresem a pénzt és társai!

27/N

2017. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Párom jól keres, megtudnánk élni csak az ő fizetéséből (lényegében abból élünk, az enyém megtakarított számlára megy).

Több okból is dolgozom: 1 mi a fenét csinálnék egyedül otthon? Most pl. itthon vagyok betegen, de így is halálra unom magam. (Ezért írogatok ide, unalmamban).

2. nem azért végeztem egyetemet, hogy ne használjam a tudásom. Jó munkám van, jól keresek, szeretnék karriert.

3. Az én félretett fizetésemből 6 év alatt visszafizetük a lakáshitelt, plusz rengeteg helyre eltudtunk menni nyaralni. Jól keres a párom, de csak egy fizetésből biztos nem futna tengerentúli nyaralásokra.

4. Ki tudja mi lesz holnap, elhagy, mi a fenét csinálnék egyedül, munka nélkül?

5. Nem tudom mennyire vonzó egy nő, akinek még nincs gyereke és otthon növeszti a fenekét.

2017. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Az en parom sok penzt keres,eleinte nem dolgoztam,mert nem hagyta. Aztan beinditottam a sajat vallakozasomat,az oszponzoralasaval. Igy mar jobban erzem magam,hogy van valami,amit en csinalok.:)
2017. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Manapság ez a divat,hogy eltartatja magát a legtöbb nő.Nem szeretnek dolgozni,házimunkát végezni is gáz nekik.Csak aztán menesztik őket, s ott állnak csupasz s...gel,nincstelenül.
2017. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
A diplomámmal lehet nagyon sok pénzt keresni szakmai szempontból kevésbé kvalifikált melóval, és nagyon klassz munkát, kutatásokat végezni kevés pénzért. A fenti szitu lehetővé tenné, hogy utóbbit válasszam, otthon biztosan nem maradnék háztartásbelinek.
2017. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Én egy olyan típus vagyok aki még a biztosat is bebiztosítja. Tehát nekem nem elég ha a férjemnek sok pénze van. még ha meg is osztja velem. Mindenképp dolgoznék hogy nekem is legyen. Ha pl én örökölnék és szuper biztos megélhetésem lenne akkor gondolkodnék azon hogy otthagyom a munkahelyem. De mivel nem tenne jót nekem a semmit tevés hosszú távon biztos vállalnék valami önkéntes munkát. Vagy létrehoznék egy állatmenhelyet. De valami igazán jót. Ez az állatmenhely régi vágyam, pedig nem vagyok az a minden kutyát macskát simogató típus. Egyszerűen sajnálom a kidobott jószágokat.
2017. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Párom olyan jól keres, hogy nem szorulunk rá az én fizetésemre. Bár én sem keresek rosszul.

Dolgozom, mert unatkoznék egyébként, és céltalannak érezném az életet. Meg egyébként is nekem fura lenne, hogy valakitől függök. Már iskolás koromban is diákmunkáztam, hogy legyen saját pénzem és ne kelljen a szüleimtől kérni.

Nekem biztonságot ad, hogy egyedül is meg tudok élni, ne szorulok más segítségére.

És persze láttam is már 50-es nőket egyedül maradni, munkaviszony, munkatapasztalat, és minden nélkül.

2017. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Túl önálló és független vagyok ahhoz, hogy belemenjek egy kitartott viszonyba. Jól halad a karrierem, ezért komolyan megdolgoztam és nagy büszkeség számomra, ha önerőből elérek valamit. Amúgy is szeretem a munkám, szellemi kihívást ad, célokat, fejlődési lehetőségeket, nem adnám ezt fel. Nem is lennék együtt olyan emberrel, aki szeretné ezt a családmodellt rám erőltetni.
2017. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!