Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adam Driver hogy a rákba...

Adam Driver hogy a rákba kaphatta meg Kylo Ren szerepét és hogy lehet ennyire csúnya?

Figyelt kérdés
Jó rendben, oké hogy nem egy matyóhímzés, de egy ilyen kinézetű színész hogy kaphat egy olyan fontos szerepet mint Kylo Ren? Eleve a kinézete nem illik a star wars történetbe. Nem is hasonlít sem Carrie Fisherre, sem Harrison Fordra. Lehetne variálni itt a genetikával, vegyük pl a legegyszerűbb klasszikus Mendeli genetikát, hogy az unokák nagyszüleikre (Hayden Christensen, Natalie Portman) nagy mértékben hasonlíthatnak, jó rendben Han Solo szüleit nem ismerjük, de mivel Han Solo jól néz ki (#nohomo) nem hiszem hogy csúnya szülei lennének. Amíg rajta volt a sisak akkora badass állatnak tűnt, de mikor levette akkorát csalódtam, hogy az hihetetlen... A színész alakításával, magával a karakterrel, Kylo Rennel egyébként nincs bajom, de azt nem értem miért pont Adam Driver kapta meg a szerepet. Mit látott benne Abrams?

2017. nov. 27. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Az még csak hagyjám, de a karaktere olyan mint egy 10 évesé. :D Beszartam a röhögéstől, amikor mérgében elkezdte csapkodni a berendezést a fénykardjával. :D
2017. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem csúnya. Kicsit tényleg hülye arcberendezése van, de pont ettől megjegyezhető, és ha egy tökéletes fogsorú, iszonyat jóképű faszi lenne, az lenne a bajotok.


A karakterével meg pláne nincs baj szerintem (ezt az elsőnek szánom), végre legalább van egy árnyalt szereplő is az egész brigádban. :D Anno kemény volt Vader a fojtogatással és a szűkszavú badass stílussal, ma már uncsi lenne egy ilyen "gonosz", mivel vagy ilyen stílusú villain, vagy a doctor house-iron man-rick sanchez féle intelligens, mégis infantilis antihős van minden egyes filmben, és már rohadtul unalmas. Számomra üdítő volt Kylo Ren karaktere.


Lényeg a lényeg: én látom azt, hogy miért esett rá a választás. Persze az is lehet, hogy csak jól passzol a szája Abrams dákeszához. :)

2017. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem mindenki nyugodjon meg, Abrams nem hülye, pontosan megvolt az oka, hogy miért egy ilyen kiállású színészt választott.

Kylo Ren karaktere egy dühös, lázadó fiatalember, aki ég a bizonyítási vágytól, ám kevés az önbizalma. Ahogy azt láthattuk a 7. részben, ő maga sem biztos még abban, hogy jól döntött, amikor a Sötét oldalt választotta. Majmolni akarja Vadert, ám nehezen bírja a felelősséget, ami a vállain nyugszik.

A sisak épp azért fontos számára, mert egyrészt így jobban hasonlít a példaképére, másrészt önbizalmat ad neki, harmadrészt így az Első rend tagjai előtt is fent tudja tartani azt a látszatot, hogy ő ugyanolyan badass csávó mint Vader, nem pedig egy elszánt, de tapasztalatlan tini, mint amilyen valójában.

Ja és igen, van az a híres fénykarddal őrjöngős jelenete. Az szintén azt hivatott érzékeltetni, hogy a karakter még nem kiforrott, vérprofi Ren lovag, hanem még egy kiképzés alatt lévő tanonc, aki nem jutott még el arra a szintre, hogy kontrollálni tudja az indulatait.


Néhány dolog tehát, amit sokan hibának vélnek, valójában csak a karaktert és annak építését, bemutatását szolgálja. Csak ebbe ugye bele kellene gondolni, nem ott megragadni, hogy "hát ez a régi filmekben nem így volt, úgyhogy ez szar".

Én azt az álláspontot képviselem, hogy örülök Kylo szerepének, és annak is, hogy ilyen karaktert kapott. Ha volt valami, amit a 7. résszel kapcsolatban jogosan lehetett kritizálni, akkor az az, hogy a film 70-80 százaléka az 4. rész újrahasznosításából állt. Jól jött tehát Kylo, aki vitt egy kis friss vért a produkcióba, én legalábbis rosszul lettem volna attól, ha csak egy lelketlen Darth Vader utánzatot kapunk.

2017. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Én nem értem miért kellene, hogy szép legyen. Szerinted csúnya emberek nem léteznek? Naugye, hogy léteznek. Tehát miért ne szerepelhetnének filmekben. Driver elég tehetséges színész, az orgánuma fantasztikus, elég sok díjat is bezsebelt már, nem kicsit jobb aktor, mint a Hayden gyerek, aki Arany-Málnát is kapott.


Olyan a karaktere, mint egy 10 éves? Akkor Anakiné milyen a Klónok támadásában? Mert abban egyfolytában sír és hisztizik.

2017. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet velem van a baj de szerintem Adam Driver abszolút nem csúnya.


Amúgy meg nem tudom láttad-e hogy kifogja a jövöre kijövő filmben han solo-t játszani, na az még annyira se hasonlít Harison Fordra mint amennyire Adam. :D

2017. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki Adam Driver és passzol is a kinézete a karakterhez, akit alakít.
2017. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kissé eláll a füle és nagy az orra? No és, attól még iszonyat "aranyos" és szerethető. :)

Direkt választottak a szerepre olyan színészt, akinek nincs gonosz kinézete, mivel amúgy se az a velejéig gonosz karakter, lehet hogy egy nap még át is áll a jó oldalra. Legalábbis a filmből ez jön le...

2017. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mert szexi. :D
2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Kövezzetek meg, de szerintem elég jól néz ki. Miután megnéztem a filmet ki sem tudtam verni a fejemből.:D Nekem szimpatikus és szerintem a szerepe is rendben volt. Volt pár perc amikor azt hittem át fog állni a sötét oldaltól. Nekem abszolút 10-ből 10-es a csávó, így a filmbeli énjével együtt is.
2018. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!