Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiatalok?...

Miért ilyenek a fiatalok? Csúnya beszéd, pia, drog, éjszakázás, menősködnek.22 éves fiú vagyok és én nem tudok ilyenné válni, ezért inkáb nem járok sehova, és barátai m sincsenek

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyere, csapassuk együtt.
2017. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A másik ez hogy it gykn sok ilyen van mint én mi lennénk a selejtek lúzerek
2017. okt. 17. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Én is piálok, meg csúnyán beszélek, a környezetem miatt:

-a volt sulimban mindenki, itt meg az emberek kb fele káromkodik

-inni meg néha jól esik, de részeg ritkán vagyok


Éjszakázni sose szoktam, menősködni meg csak haverok, család előtt, nem a főtéren, osztály kellős közepén szoktam.


Ajánlom neked a csendes, visszafogott fiatalok társaságát, mert még léteznek, nem haltak ki.:)

15/L/ambivertált(ha ez hozzáad/elvesz valamit a válaszomból)

2017. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Meg van ezeknek is a szépsége, még ha nem is érted. A drog kivételével a többivel nincs különösebb baj.
2017. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Azért ilyenek, mert nincs neveltetésük.
2017. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Te miért nem vagy ilyen?
2017. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nincsenek barátaid, nem azért van, mert "mindenki más drogos és alkoholista és szörnyű", hanem mert, mint te is mondtad, nem jársz el. Elárulom neked, hogy nem csak kocsmák meg szórakozóhelyek vannak, csak körül kéne nézni. Egyébként az alkohol fogyasztással meg a káromkodással szerintem nincs baj, ha nem viszed túlzásba. Az alkohol segít ellazulni, a káromkodás pedig meglepően hatásos stressz levezető, amivel egyebként senkinek nem ártasz. Ami a drogokat illeti, nem hinném, hogy annyira széles körben elterjedtek lennének, hogy általános dolognak tekinthessük őket. (Nyilván súlyos probléma, de erős túlzás azt állítani, hogy az átlag él velük.) Meglepő, hogy ezt említed a dohányzás helyett, ami szerintem lényegesen szélskörűbb probléma, mint a droghasználat. Az éjszakátásra meg annyit, hogy 1. nappal tanulunk, dolgozunk, iskolába járunk, mikor máskor lehetne szórakozni, 2. ha nappal akarnánk bulizni, akkor meg az idősebb korosztály elkönyvelne minket "huligánnak", vagy tudom is én, mi most a divatos kifejezés az öregek körében. "Menősködnek"... Sajnálom, ezt a szót nem tudom értelmezni, nem tudom, mit értesz alatta. A lényeg az, hogy ahelyett, hogy másokat ócsárolsz, keress magadnak valami hobbit, szerezz barátokat és húzd ki a karót a popsidból! Meglátod, mindenkinek jobb lesz!
2017. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Szörnyű, hogy mennyire elkorcsosult a fiatalság. Facebookon szinte csak azt látom, hogy az általános iskolából szabadult, 15 éves kisfiúk/kislányok egyik kezükben cigivel, (ha az cigi és nem más..) a másik kezükben piával pózolnak. Ha csak néha-néha eljárnak inni, azzal semmi probléma, de hogy hétköznap kocsmába járnak tanulás helyett?! Már ne is haragudj... Ha már ennyi idősen szenvedélybetegek, (vagy mi) legalább ne mutogatnák ilyen büszkén, mikor nincs mire büszkének lenniük. Ezzel akarnak "menők" lenni ahelyett, hogy valami olyannal próbálkoznának, amivel nem csak magukat és a jövőjüket cseszik el. De majd ha dolgozni fognak lesz nekik nemulass..
2017. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik.
2017. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen embereket találsz hogy hol keresed őket. Ha értelmes társaságot keresel akkor találsz is.

Bárhol ahol oda kell tennie magát az embernek és kitartónak kell lenni normális srácok járnak. Jobb munkahelyeken, sportolásnál, kondinál.

Csak ilyen helyekre el kell menni. A generáció jelentős része ambicióval teli versenyképes és okos fiatal. Csak azért nem látod mert ők nem az aluljárókban vagy bevásárlóközpontban zűlenek és pakolják az unalmas életeiket a pofádba a neten. Hanem el vannak foglalva valami értelmessel. Nincs idejük és igényük a feltünősködésre.

De ha te is elkezdesz ilyen körökben mozogni meglátod mennyi kedves és helyes értékrendű fiatal van. Csak ne ott keresd őket ahova butulni mennek az emberek.

2017. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!