Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme az életemnek...

Van értelme az életemnek csúnya nőként?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Menj ki Angliába, egyből felértékeles majd magad. :D
2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Nincs. Már hogy lenne? De csak úgy legyél öngyilkos, hogy a testedet tudományos célra ajánlod fel!

Nem is értem hogy képzel valaki életben maradni csúnyaként? Teréz anya is b4zdmeg... Hogy nézett ki? Ki dugná őt meg? Hát még Gandi... Mint egy anorexiás cigány egy lepedőben. Szörnyű

2017. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy beismered, hogy valamiben szörnyen jó vagy ès elkezded gyakorolni, kihozni belőle a maxot, akkor ez lesz a legapróbb problèmád.
2017. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van persze, butaság csak a külsőt nézni, akkor minden 4. ember a Földön végezhetne magával. Gondolj arra, sok nő sincs megelégedve magával, s a szép nőket sokan csak megkefélni akarják.
2017. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodj meg. A férfiak annyira igénytelenek, ha vékony vagy, lehetsz akármilyen randa, akkor is csorgatni fogják a nyálukat és jó nőnek tartanak. Sokat dolgoztam férfiakkal, néha úgy kellett felszedni az állam a földről, hogy micsoda bányerémeket tartanak jó nőknek.
2017. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs. Én is az vagyok, tapasztalat sajnos.
2017. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#3 És ha egy csúnya nő nemhogy szörnyen, de kicsit se jó semmiben, akkor mi van?
2017. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak igaza van. Nekem is van csúnya ismerősöm, angliában istennőnek számít a sok ocsmány lópofa között.
2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rubin Réka elég ronda, mégis sikeres és van férje, családja is.
2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, elérheted jelenléteddel, hogy a kevésbé csúnyák szépek lehessenek, ha nincs mellettük egy szebb valaki...


Inkább örülj, ha egészséges vagy s fogadd el magad, aztán sz@rj a véleményekre s legyél boldog.

Egy díszpita se vonzó, ha magával nincs egyenesben...kisugárzás, önbizalom.


Mellesleg az adódból a nyugdíjasokat támogatod, van értelme tehát.

2017. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!