Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem van csak olyan érzésem,...

Nekem van csak olyan érzésem, hogy a google bele akar mászni tövig mimdenki fejébe és életébe?

Figyelt kérdés
Mestersèges intelligencia ide vagy oda mostmár "meg akarják akadályozni, hogy kukkolja.ak minket". :) ha èrtitek.

#Google #kukkolás #mestersèges
2017. nov. 29. 01:08
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Vagyis frankón aktívak lesznek a kamerák egèsz nap?

2017. nov. 29. 01:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
addig örülj, amíg csak a google
2017. nov. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a google-t nem érdekli olyasmi amiből nem tud pénzt keresni. Tehát a gps koordinátáid értékesek, mert úgy olyan reklámot tud neked megjeleníteni, ami relevánsabb az adott környezetedben, de nem érdeke egy olyan húzás sem, amivel lerombolná a bizalmat és tömegesen felhasználókat vesztene.
2017. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel is tud pénzt keresni.

Konkrétan egy rakás házi feladatot fog kapni, amit többek közt az arcfelismerő szoftvereknek adhat, és ez csak egy előny nekik a sok közül.


Kérdező, gondolj bele, mit művelnek az emberek, ugye azt nem kell mondani, hogy facebookon önként és dalolva megadják még azt is, mikor fingtak utoljára? :D De ott van pl. a kinect, egész nap a nappalit sasolja az összes többi "játékkal" együtt. Az okostévék... az okos anyám kínja, lassan már a fogkefe is wifiről fog üzemelni. A hangfelismerő szoftverek egész nap hallgatóznak a telefonokon, a facebook leszinkronizálja magának az összes adatodat a telefonkönyvtől kezdve mindenig, amit ér.

Olvastam több cikket, hogy a google reklámok érdekes módon, nagyon véletlenül valahogy össze szoktak függeni azzal, amiről beszélgetnek a telefon környékén.

És ez mindenkinek tök alapvető és tök normális, nem zavar senkit. Élnek a nagy agymosott kényelemben. Már csak az nem drótoz be, aki nem akar. És mindenki akar. Valakinek mindig sokat érnek az adataid :D

2017. nov. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így lenne már intézett volna nekem meiki spider úgyanis elfogyott hazánkban.
2017. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!