Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyivel több pénzért érdemes...

Mennyivel több pénzért érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi keresetem 160 brutto plusz 30 cafeteria.3 műszak,2 túlóra ha sikerül,de ez lutri,akkor olyan 190 nettot kapok amiben benne van a cafetria.Fél éves bónusz 40 rugó.Ha kimennék Ausztriába dolgozni,ott kinn levonásokkal együtt(szállás,stb) ,hány eurós fizetésnek kellene lennie egy hónapban,hogy érdemes legyen váltani ? Ha levonás után marad 1000 euro,azért érdemes ,vagy az még nagyon kevés ? Mert ugye ebből még lejön a kaja,illetve a cigi,olyan 60-70 ezer Ft-tal keresnék többet ha 1000 eurot nézek,az meg nem olyan sok szerintem.Nem tudom hogy nézzem ezt jól okosan,mi a jobb.Itthon 8 órában dolgozok,van elég sok lightos nap,nem kell megszakadni.Kinn azért másképp van,főleg ha nem jó helyet fogok ki.
2017. nov. 30. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a szükségleteidet te ismered, az árakat te tudod, innentől kezdve pár osztás, összeadás, kivonás, és megkapod, hogy érdemes-e.
2017. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is nem ártana a cigiről leszoknod, már több pénz maradna a zsebedben.
2017. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!