Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debrecenben üres panel 54 nm...

Debrecenben üres panel 54 nm kiadható Újkertben? Mennyiért és mikor érdemes? Tanév közben is? Bútorozva mennyivel többért?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyetlen hét alatt ki tudod adni, ahogy most áll a piac.

Minimum 60, de akár több is.

A bútorozás nem tudom, mennyit dob rajta, diákoknak biztos sokat jelent.

Naná, hogy év közben is!

Mivel az Újkertből könnyen-gyorsan elérhető az egyetem, meg az Agrár is, tuti lesz rá vevő, de nem is csak diákok körében.

Elég jó onnan a közlekedés mindkét irányban, igaz a 2-es villamos vonala fix, de a másik irányból, a Böszörményin jön vagy 8 féle busz, szóval onnan aztán tényleg elég sok helyre el lehet jutni, és az Újkertben minden van, iskolák, óvodák, boltok, így családosoknak is tökéletes.

És nincs is olyan rossz híre, mint mondjuk a Fényesnek, vagy a Tócinak.

Az istenített hatalmas Tócinak szerintem rosszabb közelekése van, mint az Újkertnek.

2017. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Első, egye te nem debreceni vagy? A Tóci a legjobb lakótelep Debrecenben. Az Újkert egy lerobbant, elavult panelekből álló városrész.

Abban viszont igazad van, hogy az Újkert közlekedése a 2-es villamos miatt valóban jobb.

Kérdező, simán kiadhatod. A diákok általában bútorozva veszik ki, de többnyire le is lakják. Egyetemek hirdetőtábláin is érdemes meghirdetni. Félév után sokan új albérletet keresnek.

2017. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem debreceni lennek, azt se tudnam, mirol van szo.

Az ujkertben egy csomo panel fel van ujitva.

84-99 kozott laktam ott. Azota kertesben.

De ha egyszer ujra panelba kene visszamennem, csak oda mennek.


A toci nekem nagyon gaz. Nem tetszik.

Raadasul ott a kozbiztonsag...hat koszi, de inkabb nem.

2017. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb bútorozva kiadni, mert ha gond van a bérlővel, akkor magától hamarabb kiköltözik.
2017. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bútorozva könnyebben kiadható - és könnyebben kipakolható a renitens albérlő.

Nem kell nagy ügyet csinálni a berendezésből, mert úgyis lelakják még a csillárt is. Ezért elkérhetsz 80-tól felfelé (+ rezsi)

Aztán fel lehet újítani 1-1,5 milláért is, légkondival meg fullos cuccokkal meg minden csicsával, és elkérhetsz 120-at is, de ugyanúgy hazavágják azt is és kezdheted előlről. A Dóczy-lakópark a luxus berendezéseivel, tető-kertjeivel sokat rontanak ezeken az árakon... A külföldiek bomlanak utána, a pénz nem számít!

2017. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ebben lehet valami, a külföldi orvostanhallgatók meg tudják fizetni a luxust, és nekik tökéletes helyen van a Dóczy.

de azért nem ők vannak többségben.

2017. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!