Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bosszantó, amikor írsz...

Nem bosszantó, amikor írsz egy normális, nem troll választ, lepontozzák, aztán neked is ezért olvasás nélkül le KELL pontozni az összes többi kérdésre érkezett választ?

Figyelt kérdés

Sok időt elvesz.


Nyilván nem az alapján pontozzák le, hogy a kérdezőnek hasznos, segítő-e a válasz, hanem hogy nekik tetszik-e amit írtál vagy sem.


2017. nov. 30. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Van, hogy teljesen joszandeku, segito szandeku valaszom pl. 20%-ot kap. Bosszant, de emiatt nem szivatok meg olyanokat, akik nem tehetnek rola... Gondolj bele, hogy ha azok, akiket ezzel megszivatsz, szinten elkezdenenek lepontozni boldog-boldogtalant, akkor igen hamar elveszitene a pontozas azt a maradek ertelmet is...
2017. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem bosszantó, mert nem vagyok olyan kicsinyes kis görcs, hogy lepontozzak másokat (pláne olvasás nélkül) csak azért, mert valaki lepontozott engem is. Ha benned ez kényszer, akkor vannak bajok a fejedben, annyi szent.
2017. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A pontozasnak semmi lenyege, de ertelme sem. Ne foglalkozz vele. Semmit nem jelent.


Akinek magas a pontszama annak olyan selymesebb a stilusa ezert szeretik, a kis pontszamu sem mond rosszakat, csak altalaban nagyszajuak, akoket nem szeretnek.


Pontok nem valos ertekelesek, hanem erzelmi reakciok.


Ne idegeskedj rajta!

2017. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én az oldal üzemeltetője helyében csak a kérdezőt engedném pontozni.

Én sem szeretem, amikor kiírok egy kérdést, kapok rá egy teljesen korrekt értelmes választ, amit valaki lepontoz. A kérdést én tettem fel, nekem kell eldöntenem, hogy hasznos volt e a számomra vagy sem.

2017. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Lattam mar kimondottan okos hozzaszolast, megneztem a pontszamat es 22 volt :) Nem kell ezzel foglalkozni, az a hulye aki ez alapjan itel meg barkit is.
2017. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfurcsabb, amikor valaki elmesel egy megtortent esetet es azt is lepontozzak ... de hat ami megtortent, az megtortent, mit lehet ezen egyaltalan pontozni?


Igen a kerdest feltevonek kellene a valaszokat pontozni, a valaszolok pedig pontozhatnak a kerdeseket, mert azert a kerdezok kozott is van kritikan aluli.

2017. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Engem nemcsak lepontoztak, hanem szó szerint r**bancnak nevezett az egyik kommentelő, mert nem tetszett neki a válaszom.
2017. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Megmondom mi a valos problema:


Valamikor az osidokben komoly szandekkal indult el ez az oldal. Akkor meg olyanok is voltak a felhasznalok.


Sok ev eltelt azota es teljesen megvaltozott az egesz internet.


Osidokben komoly kerdesekre kereste az ember a valaszt, ma csak a menstruacios kerdesekbol naponta tobb is van.


Osidokben a chat oldalakon beszelgettunk es a forumokon talalkoztunk hasonlo gondolkodasu emberekkel, ma kozossegi oldalnak hasznaljak ezt az oldalt is, sokszor mar nem is a kerdessel foglalkoznak, henem egymas valaszaira reagalnak.


Sajnos nem jo iranyba valtozott a felhasznaloi hozzaallas. Mindenki hasznalja az internetet, ott van minden oldalon ... na ezt, pont nem igy kellene.


A kulonbozo weboldalakat, a funkciojuknak megfeleloen kellene hasznalni!

2017. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Jó ötlet, hogy csak a válaszadó pontozhatna.

Mondjuk én a gyűlölködő, általánosító válaszokat, lepontozom, nyilván ez nem változtat az adott ember véleményén.

2017. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetoen nem ugy kellene lennie, hogy mielott kiteszek egy kerdest, elotte megnezem, hogy hanyezerszer kerdeztek meg elottem, elolvasom az azokra adott valaszokat es csak ha nem talaltam valaszt a felmerulo kerdesemre, csak akkor irom ki az oldalra?


Fehogynem! Igy kellene lennie, de itt mi tortenik? Haza er a gyerek, leul a gephez es feljon az oldalra. Megnezi a kerdeseket, egyik masikra valaszol valamit, utana csak unatkozik a gep elott. Unja magat-unja magat, aztan kiir egy hulye kerdest, vagy humorizal valamit es varja a hatast. Szanalmas.


Alig van komoly kerdes es a valaszok is inkabb onmutogato szofosasok. Termeszetes tisztelet a ritka kivetelnek.

2017. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!