Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "nem merek felelni"?...

Miért "nem merek felelni"? Nem vagyok normális vagy mi?

Figyelt kérdés

Ma feleltünk angolnál(mindenki) ilyen kis szöveget kellett lefordítani külön-külön (én persze bemagoltam a fordítást). És basszus mikor én következtem azt mondtam,hogy "nem tanultam" és beírta az 1-est......(nálunk aki nem tanul az megmondja és írja neki a jegyet).


És basszus le tudtam volna az egészet fordítani,de csak azért nem feleltem mert szarul olvasok angolul és szégyeltem magam...úgy olvasok angolul,hogy az katrasztrófa..alig tudom kiolvasni a szavakat....többiek szépen úgy olvassák ahogy rendesen ki kell olvasni,velem meg ma fel olvastatta a házim EGY.....EGY ROHADT szót nem értett belőle.


Egyebár a többiek jól olvasnak angolul,mivel én eddig falun jártam iskolába,idén kerültem be városba. Sokkal nehezebb városon mint falun... Falun második tanuló voltam és városon az utolsó bukásra álló tanulók közzé kerültem..



2017. márc. 29. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Azóta is sírok,hogy hogy tehettem....

Legalább egy 4-est kaptam volna ha feleltem volna..

2017. márc. 29. 14:53
 2/4 anonim válasza:
Sajnos így csak saját magaddal szúrtál ki. Ne szégyeld, ha nem olvasol szépen angolul! Mindenkinek van valami ami nehezen megy elsőre vagy akár többedszerre is, de ne add fel! Ami nem megy, azt gyakorolni kell! Azt tanácsolnám neked, hogy beszélj erről a tanároddal, és ha normális, ő segíteni fog. Őszintén mond el, hogy problémád van az angol olvasással, és hogy szeretnél tőle segítséget kérni, hogy jobban menjen. Ennyi az egész!
2017. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom


Első félévben is volt ilyen fordítós lecke és akkor is azt mondtam,hogy nem tanultam,de akkor télleg nem tanultam..és nem is zavart azaz 1-es

De most annyira zavar hogy egy csomót tanultam és mégis 1est kaptam a gyávaságom miatt......mikor eszembejut minden elkezdek sírni.(azt hiszem,hogy lelkiismeret furdallásom van..)

2017. márc. 29. 15:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátnőm, ő nem tudta és mégis megpróbálta egy sort fordított le az egész szövegből, és ő sem tud olvasni és megkapta a 2est..
2017. márc. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!