Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet-e a kapcsolat 9 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e a kapcsolat 9 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, és még pár hónapja megismerkedtem egy fiatalabb férfival.

Ő egyből szimpatizált velem, jól kijöttünk egymással, aztán mikor már komolyabban tetszett, akkor tudtam meg a korát.

21 éves, pedig legalább 26-nak néztem, ráadásul olyan normális, hogy elképesztő.

4 hónapja volt nemrég, hogy tart a kapcsolat, ez idő alatt 3 lány is bepróbálkozott nála, ő természetesen elutasította, de bennem ott a kétely, hogy mi van, ha megun?

Kicsit féltékeny is vagyok, hiszen már fiatalabb nem leszek sajnos.

Működhet így?

Mindig mondja, hogy mennyire szeret.



2017. nov. 25. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen ha mindketten megadjátok a másik minden kívánságát, könnyű a banánhéjon elcsúszni....
2017. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Próbálj leszokni a túlzott mértékű féltékenységről, mert nem csak a kapcsolatot mérgezi, hanem saját magadat is. Próbáld a pillanatot megélni és ne rágódni ezeken. Ha szeret, és te is szereted akkor semmi probléma! Korkülönbséget meg hagyd el, soha nem a kor számít. Erre én is bizonyíték vagyok. :) Sok boldogságot kívánok.
2017. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Harmincas éveim második felében járok a társaságom is ilyen korú.


Az elmúlt 2-3 évben nagyon népszerűek lettek a 30+ nők az ilyen fiatal srácok körében. Eddig a legtovább 4 évig bírták. Aztán a srác mindig rájön, hogy más felszedni egy 34 éves csajt, és más elfogadni, hogy ő még mindig nincs harminc, amikor a nő már 40 felé jár.


Btw, azért ügyesek voltak a fiúk, volt aki a nő lakásában héderelt, amíg tanult, volt aki csak simán nyaralni hordatta magát.


De a végén mindig a nő maradt hoppon.

2017. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipöben járok, tegnap tettem fel én is egy ilyen kérdést.

26 vagyok, a kiszemelt férfi 20. De érettebb gondolkodású mint sok 30-40-es.

2017. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. De csak akkor, ha minden napnak, minden egyes nap megadjátok a fűszerét.😊 Egymásnak és mindketten! Csak a ma vam! Sok boldogságot!😊
2017. nov. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen cipőben, köztünk 11 év volt a javamra. a családja ellenem volt, hogy én majd felcsináltatom magam... és sajnos addig mondogatták neki, amíg el is hitte. megcsalt másfél év után..sz-r volt..

attól függ mi az életcélod, mert ha nem akarsz még 5évig gyereket és elvagytok, akkor tud működni, de ha ő később se akar gyereket akkor meg te fogsz örlődni, hogy miatta nem lehet gyereked..nehéz szitu.. én most 34évesen max.6 évvel fiatalabb pasival kezdenék, mert 27felett már családalapításon is gondolkoznak a férfiak-ilyenkor már nem srácok :) sok boldogságot Nektek! és legyél magadra büszke, hogy jócsaj vagy, hogy fiatalabb pasi van oda érted, fiatalabb lányok lehet szebbek, de adni nem tudnak annyi mindent mint egy idősebb nő;-)

2017. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!